Akupunktúra v Bratislave

pipinka1
29. okt 2015

Ahojte,
chcela by som na svoje zdravotné problémy(bolesti krčnej chrbtici, migrény, nevoľnosť) vyskúšať liečbu formou akupunktúry. Nemáte niekto osobnú skúsenosť s nejakým akupunkturistom/akupunkturistkou vrámci BA? Nechcem sa hocikomu zveriť do rúk. Hlavne nech je to niekto, kto sa tomu rozumie a dokáže pomôcť.

Ďakujem

nemily
29. okt 2015

Dobrý večer, ja som chodila na akupunktúru k Mudr.Balážovi v BA je len jeden krát do týždňa,mne veľmi pomohol s tenisovým lakťom,a po dvoch rokoch som ho opäť navštívila s veľkými bolesťami nôch (chodidiel,nepomohli mi ani obstreky,ani magnet,ani radioterapia na onkologii,ale on.
tak že ja si ho dovolím odporučiť.
t.č.nájdete na jeho stránke pichlavapozornosť , tam nájdete všetko.
pokiaľ budem mať nejaký zdrav.problém určite sa obrátim opäť na pána Baláža.
Keby ste sa chcela niečo spýtať kľudne mi napíšte na moju stránku didka21@gmail.com
s pozdravom držím palce.
didka.

nelly3
23. nov 2015

Viete mi poradit akupunkturu v BA popripade v Trnave? Co je fakr dobry a riesi aj neplodnost a s tym veci spojene. Dakujem

nemily
23. nov 2015

dajte si do Googla pichlavapozornost.sk a tam uvidíte,v galerii,koľko detičiek sa vďaka mudr.Balážovi narodilo.
držím palce

lencze
17. feb 2016

@nemily
Dobry den, vedeli by ste mi, prosim napisat, kolko stoji jedno sedenie? Dakujem.

nemily
6. mar 2016

dobrý večer,prepáčte,že odpisujem až teraz ale nebola som na tejto stránke už dlhšie,pred dvomi rokmi to bolo 15eur jedno sedenie ja som bola 10x ale nemusíte toľko je na vás koľko krát pôjdete,ale sama uvidíte,že budete cítiť zmeny aj na iné veci než s čím ste išla,
Držím palce,kľudne sa ozvite,keď sa niečo budete chcieť opýtať.Pekný večer.
didka.

13mina
1. máj 2023

Ahojte, viete odporucit nejaku dobru akupunkturu v Bratislave ( najlepsie Nove mesto, aby som to nemala daleko ). Co googlim, tak mnoho stranok uz nejestvuje.

honore
28. dec 2023

Ahojte ja idem na Vajnorsku na akupunkturu som objednana v poliklinike uz sa neviem dockat , velmi ma bolia ramena .