AA imunita a forIMUN od Andreja Medveďa

misha17ok
19. aug 2024

Ahojte. Mám otázku na rodičov, ktorí dávajú deťom tieto doplnky od Andreja Medveďa. Ak máte doma niekto obidva, je medzi nimi nejaký rozdiel? Dávam synovi AA imunitu , ale je to boj .. nechce to .. má 5 rokov .. celú tobolku neprehltne.. dala som mu to aj do štamperlíka , ale ten prášok sa ani nerozpustí.. len sa nalepí na okraj pohára.. odrádza ho tá čierna farba .. vypila som to teda za neho a tá chuť je fakt riadne výrazná .. dala som mu aj na lyžiču a na to detskú výživu .. 2x sa z toho zgrcal.. so sirupovou vodou je to tiež dosť nechutné.. Ak máte nejaké rady ako mu to dať, budem zaň veľmi vďačná. Tie vitamíny stoja nie malé peniaze a bola by som nerada keby to všetko skončilo niekde na dlážke ..Ak máte niekto forIMUN, sú tie tobolky tiež takej tmavej farby? A takej výraznej chuti? Či by som to vedela lepšie nejako zakamuflovať. Gramaž majú ešte väčšiu ako tá AA imunita. Tak neviem. Za všetky rady vám vopred ďakujem.

mariynka
13. sep 2024

@misha17ok moje deti beru forimun, lebo obs vsetky vitaminy a vselico ine na imunitu a ja, kedze mam hit, beriem aa imunitu,kvercetin,probiohit.deti este aj stastne brusko,omegy,d3k2. 😊

mariynka
13. sep 2024

@misha17ok forimun

mariynka
13. sep 2024

@misha17ok aa imunita

misha17ok
autor
13. sep 2024

@mariynka mohla by som Vás poprosiť o fotku kapsulky forIMUN aj AAimunita? Nech si ich viem porovnať.. tú AAimunitu musím sypať do štamperlíka.. ale len polovicu.. inak mi to syn vypiť nechce že je to nechutné.. ale aspoň takto to dá do seba :D tiež som dokupila aj ďalšie doplnky od Andreja lebo vidím že to má zmysel :D