Predpôrodný kurz v Banskej Štiavnici

dejna86
2. apr 2014

Mamicky, v stiavnici budem byvat a cakam prve babenko v auguste mame termin, chcela by som radu ci viete o nejakych kurzoch co v stiavnici prebiehaju a nejake kontakty odporucania , rady? Este rozmyslam nad tym mat svoju dulu, mate niektora skusenost? Budem velmi vdačna za kazdu radu, nazor 🙂

emocia
3. apr 2014

@dejna86 ahoj, som rada, že ti môžem poradiť: v BŠ pôsobí moja milá kolegyňa, báječná dula a zároveň laktačná poradkyňa Radka, ktorá robí prípravu tehuliek. Dole nájdeš na mňa kontakt, zavolaj a dám ti na ňu číslo. maj sa krásne! Alena poradkyňa-laktula BA

emocia
3. apr 2014

Milé budúce maminy, srdečne vás pozývam na kurz: Čakáme bábo – cesta k uvedomelému rodičovstvu 12. apríla, aha, tuto kukuk na plagátik 🙂 Máme posledné voľné miesta! Bude nám potešením vás spoznať a odovzdať vám naše múdrosti 🙂 Srdečne vás pozdravujú: Alenka, poradkyňa-laktula a dula Ľudka. Tešíme sa na vás...! Pre viac info kontakt dolu na weboch 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre