Predpôrodná príprava

lulucinka500
20. aug 2014

Ahojte, som v 4tom mesiaci, ako sa pripravujete na porod? Moje kamosky este babatka nemaju a chcem sa vediet pripravit lebo mam z toho celkom stresik ☹ podelte sa...

jamelia
21. aug 2014

najlepsie je asi ist na predporodny kurz priamo v nemocnici, kde budes rodit - ak nieco take organizuju. Zoznamis sa tam s prostredim, s mozostami, ake maju, povedia ti aj zakladne veci o samotnom porode, dojceni a pod. 🙂

esti77
21. aug 2014

V nemocninci Ta "pripravia" na to, ako sa rodi v nemocnici bez moznosti výberu (v 99%). Ak Ta ale porod a tehotenstvo zaujima hlbsie-hladas sposob,ako sa vyhnúť bolesti/nepríjemným pocitom, dieťatko je pre Vás niečo výnimočné a vadí Ti, ak ho lekár nazýva plod, nájdi si v okolí dulu, ktorá sa venuje tehulkam.😉

jankaza1
21. aug 2014

Ahoj.. skus si pozriet tento link www.lilangel.sk
U mojho gynekologa som vzala letacik.. organizuju jednodnovy kongres pre tehotne v Ziline...

Ja to poznam z Bratislavy, tam robi take jedno studio kazde 2 mesiace.,... ma to celkom uspech a v ramci jedneho dna Ti povedia zakladne informacie....

miims
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulucinka500
autor
21. aug 2014

ahojte, dakujem velmi pekne za rady 😉 , ten kongres na www.lilangel.sk ma celkom zaujal a je to v jeden deň...

snilko77
29. mar 2016

ahojte zienky rada by som vas poprosila o radu kedy je idealny cas ist na predporodny kurz??som v 8 tyzdni len mam dost strach z porodu a tej bolesti na ktoru vsetky nadavaju a chcem to absolvovat mozno mi to trocha pomoze sa ho zbavit... prosim poradte....dkaujem...🙂

dinduska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbishkamiracle
21. apr 2016

Co sa tyka predporodnej pripravy, odporucam overit si centrum,kde sa hlasite.
Nase studio sa venuje buducim maminam 11 rokov, mame nielen vela nasich skusenosti, no spolupracujeme s tymi najlepsimi.
Prednasa u nas detska zdravotna sestra z novorodeneckeho odd., prednosta predporodnej kliniky v TT, por.gynekolog z Antolskej a porodnici z Kocha.Tiez sa u nas stretnete s fundovanou laktacnou poradkynou a dulou, certif.lektorkou nosenia, aromaterapie, fyzioterapeutka vas nauci workshop babymasazi...Co je skvele, vsetci mame minimalne 2 deti 🙂, takze mame aj nase vlastne skusenosti.
Zajtra 22.4 2016 zaktualizujeme vsetky kurzy cviceni pre tehotne taktiez predporodnu pripravu za bezkonkurencnu cenu.

saljakova
23. júl 2016

@snilko77 Ahoj ja som v 3 mesiaci těhotenství a tiež mám trošku strach ale mám manžela po boku tak ma v tom podporuje a neboj to prekonas 🙂 ja sa tiež bojím je to moje prvé tehotenstvo

anjika42
23. júl 2016

V bratislave robia predpôrodné kurzy a cvičenia v štúdiu Miracle na Dunajskej ulici a takisto v Probiose v Ružinove. Ale najlepšie bude nebáť sa.

saljakova
23. júl 2016

Ano mám strach ale to přejde

anjika42
23. júl 2016

teraz som si všimla, že si zo Žiliny - ale určite aj tam sú také kurzy

evittam
24. júl 2016

@anjika42 V Žiline odporúčam normálne predpôrodný kurz v pôrodnici - bola som 2x - maximálna spokojnosť. 😉

barbishkamiracle
6. aug 2016

Pre maminky,ktore sa pripravuju na porod.
Cvicenia nam bezia aj pocas augusta.Nie je problem prist aj na samostatny vstup.
V septembri planujeme v poradi asi 17sty Tehotensky kongres-dokonala priprava na porod.
Je to celodenna priprava, ktora obsahuje vsetky potrebne prednasky, workshopy a odbornici su vsetko skveli, velmi prijemni a fundovani ludia.Nas team tvori -porodna asistentka z Antolskej, primar Ruzinovskej porodnice, dula, laktacna poradkyna, fyzioterapeutka, certifik.lektorka baby masazi, cert.lektorka aromaterapie, detska sestricka z novorodeneckeho odd.Antolska+podla potreby dalsi 😊
Tesime sa na dalsich rodicov.
Pripravujeme prednasku Partner pri porode, za symbolicku cenu 😉.

zuzana90m
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre