Plávanie pre tehotné v Košiciach

orgonova
16. okt 2014

Milé tehuľky, čoskoro otvoríme kurz plávania pre tehotné. Chceli by sme vedieť, či by Vám plávanie vyhovovalo cez týždeň alebo radšej cez víkend. Povedzte nám svoj názor, aby sme sa Vám vedeli čo najlepšie prispôsobiť🙂
Plávať budeme v bazéne na Alejovej alebo na Tomášikovej.

kvetinkova9
16. nov 2014

@orgonova to je uuuuplne jedno a hroooozne sa tesim. Mozem vediet kedy to bude realne? Dakujem 🙂

orgonova
autor
16. nov 2014

Ahoj, plávanie by sme radi spustili ešte v novembri, ale musia byť aspoň 3 tehuľky. Keď sa skupinka naplní, dám vám vedieť. Silvia

extunc
21. nov 2014

No, ja by som išla, ale az v II trimestri, takže cca o mesiac , ak pôjde všetko ako má

kvetinkova9
8. dec 2014

Minimálne jedna baba čo chodí so mnou na prípravy by šla určite. 🙂

vicky510
9. dec 2014

Zaplavat by som si velmi rada isla aj ja,uz to je aktualne? Momentalne som v 15.tt

kvetinkova9
11. dec 2014

Žiadne nové info?

nanervy_2
11. dec 2014

@orgonova az teraz som nasla info, chodila by som aj ja 🙂ak cez tyzden, tak vecer po 17:30 ak by sa dalo 😎

orgonova
autor
11. dec 2014

ahoj milé tehuľky, super, veľmi nás teší, že bude o plávanie záujem🙂 ťažko sa mi píše, bazény, s ktorými sme počítali na zimu vypúšťajú kvôli nákladom na vykurovanie a v niektorých nás odmietli úplne☹
Ale🙂)) na Pereši, robia tam aj detské plávanie, budeme môcť v slanej vode plávať od začiatku februára🙂 Dúfam, že to pre Vás nebude veľmi neskoro... Plávať môžete až úplne do konca tehotenstva. Ak sa čokoľvek posunie dopredu, dám Vám určite vedieť.

tehulkake
14. dec 2014

@orgonova fuha super, ja som sa tesila, ale tak ratajte aj somnou, urcite, a barca nepripada do uvahy? prosim date mi evediet, ze co ako...

kvetinkova9
14. dec 2014

@orgonova super, sice pre mna uz kusok neskoro ale predsa len 🙂 Velmi sa tesim 🙂

minax
3. jan 2015

@orgonova Dobrý deň, ak je to plávanie aktuálne, budem mať tiež záujem, vo februári budem začíinať akurát 2.trimester. Tak mi prosím dajte potom vedieť. Ďakujem 🙂

orgonova
autor
5. jan 2015

milé tehuľky, evidujem si vás, už po 3. kráľoch budeme mať viac info, hneď dáme vedieť, určite je náš cieľ začať začiatkom februára🙂

weronka147
7. jan 2015

Hneď by som sa k vám pridala, ak to bude aktuálne. 🙂
Plávanie mám rada, myslím že v tehotenstve je to super naťahovať sa, poplávať vo vode.
Keď som sa pýtala doktora na plávanie, tak mi to zamietol, že je to nebezpečné kvôli infekciám. 😒

mirikh
13. jan 2015

Aj ja by som mala zaujem o plavanie, ale este sme iba na zaciatku tehu, tak opytam sa lekarky ci mozem.

vicky510
14. jan 2015

@orgovanova So mnou tiez urcite ratajte , som 22.tt 😉

elizabethia
29. jan 2015

@orgonova Dobry den, rada sa pridam, som v 10 tt. 🙂 ak to bude aktualne, dajte mi prosiiim vediet 🙂

osiris123
1. feb 2015

Aj ja mam zaujem,som v 28tt 🙂

kvetinkova9
2. feb 2015

Kedy zaciname???

evonka33
3. feb 2015

Dobry vecer, ahoj Silvi, mozem sa pridat a trosku objasnit veci? So Silviou sme mali robit kurz spolu, no zmenilo sa to a ostala som na to takpovediac sama. No od januara som opat po RD nastupila do prace na 6 hodin, mam dvoch malych spuntov, ktorych este po praci vyberam zo skolky, jasiel...A raz do tyzdna mam predporodnu pripravu-kurz, cize celkom to mam plne. Velmi by som chcela zacat to plavanie pre tehulky, no potrebujem este nejaky cas na aklimatizovanie, utrasenie, aby som videla, ze ako sa to da zvladnut, ako to zariadit s detmi atd. No co som volala na Peres, plavanie je tam mozne, jednalo by sa o utorky, podvecer, zhruba okolo pol6. Len zienky potrebujem este taky mesiac, dva. Ja viem, ze pre niektore z vas je to dlha doba, no som len clovek a nechcem robit x veci naraz...moje deti su pre mna priorita, no plavanie sa, verim, rozbehne tiez. Dalsie info podam ak mozem, sem. Vdaka

mirikh
23. mar 2015

Dobry den, chcela by som sa opytat ci sa to plavanie pre tehotne nejakym sposobom pohlo, ale ci vobec sa nieco bude diat. dakujem

evonka33
24. mar 2015

@mirikh Ahoj, napisem Ti internu postu 🙂
Evka

firstbirthmother
28. mar 2015

Dobry. Aj ja by som poprosila o nejake info kplavaniu pre tehulky. Som uz pomaly v siestom mesiaci, tak si myslim, ze by som mala uz s nejakym pohybom zacat.. Dakujem

diablikovci
24. nov 2015

Zdravím, chcela by som sa opýtať, že či ej to plávanie aktuálne A kde sa to vôbec organizuje v KE. DAKUJEM

dominikabl
4. jan 2016

Nejaké bližšie info? 🙂

ariana_30
14. feb 2016

Dobry den, rada by som vedela ci to plavanie pre tehotné prebieha a ak ano tak si prosím bližšie info.Velmi rada by som chodila aj ja.
🙂

ika7
5. apr 2016

@ariana_30 ahoj prosim ta kona sa to plavanie pre tehulky niekde v Ke. alebo nie?

ariana_30
14. apr 2016

@ika7 ahoj netusim..nikto mi doteraz neodpisal..

natale
19. jún 2016

Čauko, rada by som vedela či sa koná nejaké plávanie... Dakujem

ika7
26. jún 2016

@natale ahoj...viem,ze chodi sa do Sace a este je aj v Ke jedno zdruzenie

klaudy2803
13. júl 2016

@orgonova ja sa tiež určite pridám, poprosím potom info na klaudia.kocanova@gmail.com Ďakujeeeem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre