Parťáčka na gravid pilates/joga Lamač

evitka83
17. mar 2014

Ahojte baby, hladam kocku na gravid pilates, resp. jogu na individualne hodiny do centra Ariwafit v Lamaci. Jedna individualna hodina stoji ako 3 vstupy = 15 eur. 😖
Keby sme sa pozbierali 2-3 kočky, vysla by hodina lacnejsie. Zatial presny termin nemam. Pracujem z domu, tak idealne niekto, kto ma flexibilnejsiu pracovnu dobu 🙂
Budem rada, ak sa niekto ozve 🙂

emocia
18. mar 2014

Milé budúce mamuľky, túžite zažiť prirodzený pôrod? Máte sen o kvalitnom, pohodovom dojčení svojho bábätka? Chcete pre svoje dieťa vytvoriť to naj naj prostredie plné porozumenia a lásky...? Kto by nechcel, však? Len treba vedieť ako na to. Je to jednoduché! S pomocou nášho predpôrodného kurzu Uvedomelé rodičovstvo v rod. centre Kramárik v Bratislave na Kramároch, ktorý vedieme my dve, certifikované odborníčky, poradkyňa pre dojčenie a život s bábätkom a dula, sa dozviete a zažijete všetko podstatné. Hovoríme z praxe a naše rady fungujú, a najmä – na našom kurze zažijete veľa nečakaného! Viac aj program kurzu nájdete na webe uvedenom dole. Zvoľte byť šťastnými mamami, príďte na náš kurz...! Pozdravujú vás Alena a Ľudka

mp5
27. mar 2014

@evitka83 ahoj, ja som tiez z lamaca. Chodila som do ariwafit na pilates este predtym ako som otehotnela, potom som v cviceni pokracovala viac-menej normalne do 12tt, povedali mi, ze gravid pilates neotvorili lebo nebol o to zaujem. chodim na pilates aj teraz v 18tt, Saska ktora predcvicuje vie ze som tehotna, tak ma vzdy upozorni ktore cviky mam vynechat - namali by sa uz robit cviky na priamy brusny sval. Pokial by sme sa nasli 3 na individualny gravid pilates, tak pojdem velmi rada 🙂 Pre dve sa mi to zda ale dost... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre