Koncert na konci 35. týždňa

kristina0611
Včera o 18:41

Ahojte, mám možno nezmyselnú otázku, ale vypustím ju do éteru. Muž obľubuje Horkýže Slíže a kúpila som nám vstupenky na koncert vzdialený 220km od nás. Vybavila som aj ubytovanie, aj kamarátov ako doprovod ak by som sa na to necítila, aby tam nešiel sám (čo by ani nešiel, ale chcem mu veľmi dopriať). Bude tam obmedzený počet ľudí a ja budem mať možnosť kedykoľvek odísť na ubytovanie si ísť oddýchnuť. Je podľa Vás bezpečné ísť vo vyššom štádiu na takúto ‘udalost’? Deň pred koncertom mám poradňu, čiže by som si bola istá ako na tom som, doteraz som pracovne cestovala aj šoférovala hodne km cez celú republiku a cítila som sa fajn. Boli ste počas Vášho tehotenstva niekde takto na zábave? Som prvorodička, tehotenstvo mám bezproblémové. Vopred ďakujem za odpovede.

doriiis
Včera o 18:53

Nechala by som ísť muža s kamarátmi.

victoriab
Včera o 19:01

@kristina0611 jasne, ze chod. Za 1.5 hodiny bude potom 😁

beata_k
Včera o 19:01

@kristina0611 Dieta komplet vsetko pocuje. Mam na mysli hlavne basy. To by my vadilo, inak nie je problem v nicom.

danielinda
Včera o 19:01

2 mesiace pred porodom som bola na velkom koncerte a 3 tyzdne pred som do rana tancovala na svadba.
Samozrejme davala som si pozor a pocuvala svoje telo. Ak by mi nebolo dobre, tak by som nesla. Ak sa citis fajn, tak si to uzi 😉

anjelicek26
Včera o 19:08

Voda zhlasnuje vsetky zvuky takze dieta tam bude mat riadny hluk a podla mna sa bude aj bat... ono tiez by si nevzala na koncert novorodenca, ze? Ja to tiez tak vnimam, ze uz je to skoro hotovy maly clovek, co vsetko vnima (dcera sa narodila v tom 35.tyzdni, syn v 36tom...)... nech ide muz s kamosmi, vy pojdete inokedy...

kitycat
Včera o 19:11

Ja by som sla. Vsak asi nebudes pogovat niekde pod podiom, ale budes postavat ci posedavat niekde bokom a vychutnavat atmosferu. Plodova voda tlmi zvuky z vonku.
Dlhsie sa nikam nedostanes lebo budes skratka chciet byt s babom 😀
No a stat sa moze hocico. Aj predcasny porod ako mne, ale nejdes nikam do stredoveku zase

fizbo
Včera o 19:12

Ja som bola na Lovestream v nejakom 30. tyzdni, pokojnejsie veci v pohode, ale hlasnejsie a basovejsie som nedala pre zly pocit ze babatko sa musi citit otrasne. Slize teda maju od pokojneho koncertu daleko. Ved chod a uvidis, mozes hocikedy odist. Daj na svoj pocit, podla mna sa tam nebudes vobec citit dobre.

kristina0611
autor
Včera o 19:16

Rozmýšľam že možno rozumný kompromis by bol ísť snimi do toho Trenčína, užiť si deň, najesť sa a poprechádzať a ísť na ubytovanie, a oni na koncert. Ja sa nevystresujem a mladý pán si bez výčitiek bude môcť užiť koncert. Mne o ten koncert nejak nejde, skôr aby som bola aspoň počas dňa prítomná keďže ide o jeho narodeniny.

lija22
Včera o 19:16

jezis ked som bola bruchata nevedela som sinajstmiesto v aute. Aj hodina bolo utrpenie usediet. To ozaj by si sla 220 km s bruchom? ja nie. Koncert nie, nijaky. Uz si na konci, nespekuluj

kristina0611
autor
Včera o 19:19

@lija22 ako úprimne to cestovanie mi nie je až tak nepríjemné, do minulého týždňa som musela točiť 400 až 700km cesty na porady atď, čiže sa cítim viac než komfortne v aute pri pravidelných ‘cikpauzách’. Koncert asi nechám na drahého a kamarátov, a ja ostanem na ubytovaní a pokochám sa centrom Trenčína. 🙂

malaopicka
Včera o 19:31

Ja som šla do Prahy na koncert Weeknda ako tehotná 😃 ani som sa nezamyslala, že nemám ísť 🤷🏻‍♀️

beata_k
Včera o 19:35

@kristina0611 Tvoj plan znie celkom dobre. Cez den si uzijete mesto a on sa vecer vyblazni s kamosmi.

dagas
Včera o 19:50

Ja by som sa bála že sa mi tam jedna ujde.Nikdy nevieš kto sa pri tebe rozhodne pogovať...

zuzanka.zuzu
Včera o 20:01

len si uži, po pôrode ak budeš mať rovnakého novorodenca ako som mala ja sa nepôjdeš v kľude už ani vycikať 🙈 to je ešte mesiac do pôrodu, aj dovolenku stihneš

colsami
Včera o 20:13

V 38 tt som cestovala na (potrebny) vylet cez 600km sk/cz. Ale mne sa dobre cestovalo v aute a podotykam, realne sme v aute mali zbaleny kufor do porodnice, kdyby neco 😁 okrem cesty to bol ale pokojny program, takze ok. Koncert horkyze slize ma daleko od vhodnej atmosfery pre babo v 35tt (podla mna), nan samotny by som urcite nesla - bez ohladu na nazory ktore by mi tvrdili ze je to uuuplne v pohode 😁🙃

andaluzia12
Včera o 21:11

Práve som sa vrátila z hlučného rockového koncertu. Dieťa ma počas koncertu trochu kopalo, som v 32tt…

leniel
Včera o 21:12

@kristina0611 bez vahania, chod uplne v pohode 😉 a uzi si to!

martinkatinka
Včera o 21:36

@kristina0611 ja by som sla na to ubytko, no koncert by som vynechala.

julish
Včera o 21:49

@anjelicek26 ako voda zhlasnuke zvuky, prosim ta

mariska1989
Včera o 21:53

Hej na zábave v 38 ty toľko štreku v lese hore kopcom a neporodila som 😂. Možno by som na tvojom mieste zvolia to čo si napísala byť tam s ním cez deň a on pôjde potom na koncert a ty na ubytovňu alebo sadnúť na zákusok či?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre