Kedy začať s predpôrodnou prípravou?

elliss86
5. aug 2013

Ahojte kocky, chcem sa spytat kedy je treba zacat s predporodnou pripravou, cakame prve babo, cize nemam ani ponatia ci je to vobec nutne, a kedy treba zacat. lebo som niekde citatala, ze sa uz aj pomaly treba pripravovat. Viete poradit? a robi sa to len v nemocniciach? Na koho sa mam obratit?

unavenasom
5. aug 2013

obrat sa na laktacnu poradkynu z tvojho mesta. mamila.sk jednak robia pripravy na dojcenie a jednak bude vediet, ci nahodou v okoli nerobi niekto pripravy pre tehulky, pripadne sa obrat na stranku zenskekruhy tam su duly co pripravuju na porody

surriana
6. aug 2013

predpôrodná príprava nieje povinnosť.mám jedno dieťa,na žiadnu prípravu som nechodila a tak som porodila,,,,,,,ako keby som rodila každý den.ked to príde,určite budeš vedieť čo máš robiť aj bez prípravi.myslím si že príprava je len zbytočné stresovanie,nakoniec to aj tak bude úplne iné.každý pôrod je jedinečný........To máš ako ked ti kamarátky narozprávajú o pôrode všeličo možné,a nakoniec to tak ani nieje.

barbishkamiracle
13. aug 2013

Predporodna priprava v BA v nasich pristoroch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre