Cvičenie v tehotenstve

marcelaaaa
4. feb 2012

Ahoj tehulky a maminy cvičite v tehotenstve, alebo ste cvicili na fitlopte?

mizupizu
4. feb 2012

ahoj ja chodim na kurz predporodnej pripravy a tam cvicime aj na fitloptach. urcite sa ale najskor opytaj doktora ci mozes cvicit, pretoze by si si mohla cvicenim viac uskodit ako pomoct ak ti to doktor nedoporuci.

marcelaaaa
autor
5. feb 2012

ahoj no spytam sa doktora ale uz som trochu na fitlpote cvicila.Nevies o nejakej stranke kde sa daju stiahnut videa napríklad aj to cvicenie na fitlpote 🙂

luckalucka83
5. feb 2012

@marcelaaaa
Marcelka skus si najst nejake predporodne kurzy u vas, ja som tiez na jeden chodila, sice sa netykal cviceni ale velmi mi pomohol, Mojim pohybom pocas tehotenstva boli dlllhocizne prechadzy so psom, est v den porodu som sa nachodila kilometre 🙂

lin123
5. feb 2012

@marcelaaaa ahoj, daj si www.youtube.com a do vyhladavaca cvicenie pre tehotne..vyjde Ti viac videi

marcelaaaa
autor
6. feb 2012

Ahoj Lucka ma to v plane si pozriet nieco v nitre ale laka ma najme joga a to viem ze v nr neni. tak si musim zvolit nejaku alternatívu 😀 to si dobra, ked este deň porodu si mala prechadzku 😉
Lin uz som nejaka videa pozerala na youtube ale viacej mi vyhovuju dlhsie podla ktorych mozem cvicit s precvicovatelom...Pred tym nez som bola tehotna tak som takto cvicila powerjogu ..Dvd krajci a valila som 😀

iwi9
23. jún 2012

ahojte, vedel by mi niekto poradit, co mozem a co nemozem cvicit, ked sa snazime a po pripade, ked otehotniem? mam rada fitko, nechcem sa toho vzdat, ale urcite nechcem ohrozit 'snazenie' a uz vobec nie babatko ked otehotniem... dakujem za odpovede...

lenka2606
12. júl 2012

Ahojte buduce mamicky. 🙂 chodi niektora z Vas na cvicenie niekam do Nitry? Chcela by som niekam chodit, ale neviem kam Mozte mi nieco poradit? Dakujem

lucinocka
12. júl 2012

@marcelaaaa necvicim, ked som doblula, tak som zacala chodit so psom na dlhe prechadzky do prirody a teraz v tom teple sa ani cvicit neda🙂

riela
12. júl 2012

@lenka2606 v zubnej klinike na párovciach býva poobede cvičenie pre mamičky. začínalo o 16:15 h aspoň ja som tak chodievala až do pôrodu do mája tohto roku. cvičilo sa každý pondelok a stredu. neviem ako to je cez prázdniny.
skús si zavolať na 0903 430 687 - p. Jahnátkovej a popýtaj sa.

katren
12. júl 2012

@lenka2606 skus sa spytat maminiek v diskusii Nitra 😉

marcelaaaa
autor
12. júl 2012

@lenka2606 ahoj cvici sa v nr ako ti uz pisali na parovciach u p. jahnátkovej ale cez leto kondicne cvicenia nebyvaju iba predporodne priprava, zacina sa cvicit az od septembra. inak v nr sa cvici este joga pre tehotne niekde na mostnej. Volala som tej pani a pytala sa kolko to stoji na hodinu a ona vravela 4 eceka na hodku to sa mi zadalo celkom dost kedze som uz bola v 8 mesiaci a to by som si ani poriadne nezacvicila uz ..
@riela inak asik sme sa tam aj videli lebo ja som zacala chodit k jahnatkovej na kondicne od marca

riela
12. júl 2012

@marcelaaaa videli, aj som ťa viezla raz domov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre