Cvičenia pre tehotné v Prešove

miriam321
21. feb 2012

Ahojte, neviete ci niekde na Sidlisku III alebo Sidlisku II nie su cvicenia pre tehotne? Pocula som, ze na Sekcove (v Pastoracnom centre) su, ale pre mna je to daleko.dak

anicka1981
21. feb 2012

ja som chodievala na Dumbiersku, pri MAXe ku pani Rosnerovej bola super,, Mne na nu dala kontakt sestricka u mojej Gyn, kam som chodievala na poradne, pytaj sa u svojej, urcite bude vediet .... 😉 Drzim palceky

miriam321
autor
22. feb 2012

Dakujem 🙂, skusim sa opytat.

kiert
3. jan 2014

Ahojte, neviete ci aj v sucanosti prebieha nejake cvicenie pre tehotne alebo nejaka predporodna priprava? Akosi som zatial nic nenasla.
Dakujem

de_monka
8. jan 2014

13.1. v monobloku na 10 poschodi zacina o 15:00 kurz predporodnej pripravy pod vedenim p. Rosnerovej.

Niekde na stranke nemocnice bude na nu kontakt...

tanity
10. jan 2014

ja som kedysi chodievala do starej porodnice na predporodnu pripravu, rada by som aj teraz, len netusim, ci ju este robia. Na strankach som nasla info, ze ano http://www.zzz.sk/?profil=6024 . Nema niekto nahodou aktualne informacie? Dakujem vopred.

A tu su este informacie na predporodnu pripravu v monobloku, ktore uvadza de_monka vyssie http://www.fnsppresov.sk/nemocnica/1480/ .

Kedysi robili aj v Ant kardiofitness centre, len to uz je asi neaktualne, ze?

tanity
16. jan 2014

Mne dnes moja gynekologicka, ktora kedysi robili predpripravu v Ant kardio oddporucila, ze vyborny v tehu je zdravotny program, ktory ponukaju v Ant kardio..ze ona tiez cele tehu na toto chodila a ze jej sa to zdalo velmi vyborne a vhodne. Rozmyslam nad tym...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre