Chodíte na predpôrodnú prípravu v okolí Malaciek?

ehalasova
28. máj 2012

Ahojte, obratila som sa sem s otazkou, ci niektora z vas navstevuje predporodnu pripravu? Som z Malaciek, a neviem nic tam najst ☹ Do BA sa mi trepat v tych horucavach nechce. Za dobru radu a odporucania dakujem.

katkamarosova
28. máj 2012

ja som nechodila,ale myslím že by to bolo super ako prvorodička...my slim že aj v Stupave by si nečo našla...v Happy..je v obytnom priestore v Zipava

zuzka1008
28. máj 2012

ja som chodila, bolo to super, všetky otazky my zodpovedali, nebola som aspoň vystrašena, presne nam povedali čo nas čaka, v tehu, behom porodu aj v šestonedeli a komplet kurz o dojčeni, bolo to fajn, len odporúčam, ja som chodila do RC Kvapka je to v BA dubravka, je tak k disp. aj laktačna poradkyňa, čo je velke plus, mať kakýto kontakt 🙂
http://www.ozkvapka.sk/centrum-pre-rodinu-kvapk...

szdan
28. máj 2012

Predpôrodná príprava je v materskom centre Vánok v malackách. Teraz si nie som istá, či v utorky alebo stredu, ale zistíš na stránke www.mcvanok.sk. Vedie je p. Slobodová, ktorá robila sestričku v Malackej pôrodnici, veľmi milá pani s veľa skúsenosťami

lauricka
28. máj 2012

Vo Vanku to byvalo v utorky o 16:00 a stale to tak, tusim, je. Je to prijemne stretnutie, vzdy nieco z teorie a nasleduje relaxacne natahovacie cvicenie. Trva do dve hodky. Potom mozes este chodit na cvicenie pre tehotne v Pojasenej Polle (http://www.pojasena-polla.sk/) v Sokolovni. Tam to byva v piatok o 17:00.

zojaaa
28. máj 2012

Aj ja som prihlasena do oz kvapka 🙂
Dost maju obsadene miesta, my zaciname o mesiac na 4 tyzdne...mne sa uslo miesto, lebo som sa prihladila ako nahradnicka a uvolnilo sa 🙂

terezkaaa88
14. jan 2019

Ahojte chcela by som obnovit temu. je nejaka predporodna priprava vMA pripadne okolie aj v r. 2019??
Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre