Adopcia - štatistiky

jarjabkova
8. feb 2015

Dobrý deň,

rada by som sa spýtala, či by mi vedel niekto poradiť, kde na internete sú dostupné údaje o počte adoptovaných detí v jednotlivých rokoch, počte opustených detí a podobne. Bohužiaľ, neviem sa k ničomu dopátrať, preto chcem vedieť, či treba osobne kontaktovať niekoho s ÚPSVaR alebo sú tieto údaje verejne dostupné. Ide o potreby na diplomovú prácu...ďakujem

pribinak
8. feb 2015

Žeby Ministerstvo prace, soc veci a rodiny ????

sednaja
9. feb 2015

@jarjabkova Skús aj štatistický úrad, ja som tam bola osobne (ale v KE) a dali mi k nahliadnutiu aj knihy - aj som si foťákom odfotila stránky, kt. ma zaujímali ....možno má teraz už štatistický úrad aj info na nete. Ja som síce riešila trochu inú problematiku (migráciu), ale mohli by tam mať aj toto. Tá pani okolo mňa chodila akoby za to mala zaplatené a tých dokumentov mi ponúkla teda viac než dosť.

jarjabkova
autor
10. feb 2015

@kadri veľmi ste mi pomohli, netuším či to bolo únavou ale včera som prezerala celú stránku úpsvar a nedostala som sa k jednej linke, ktorú som presne potrebovala...veľmi pekne ďakujem

@sednaja skúsim napísať aj tam, uvidím či odpíšeu

ďakujem vám ešte raz

sednaja
10. feb 2015

@jarjabkova skús napísať, ja som tam bola osobne, držím palce, nech sa darí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre