Zvracanie pár dní pred pôrodom. Skúsenosti?

nikita34
4. okt 2019

Ahojte baby idem na vás s prosbou. Mali ste niektorá pár dní pred pôrodom problém s vracaním ? V sobotu mám termín a dnešnú noc som celú prevracala 😏 Premýšlala som, či to nemôže byť z jedla ale nič také som nezjedla čo by mi nesadlo. Máte niektorá podobnú skúsenosť?

delfinik855
4. okt 2019

Nemusí to mat súvis s pôrodom, mohla si aj nejakú virózu chytiť...

ivkazba
4. okt 2019

Môže to byť viróza ale môžu to byť už aj stresy z pôrodu prípadne reakcia organizmu na blížiaci sa pôrod. V každom prípade, držím palce, nech to má rýchlo a v pohode za sebou. 🙂

potomka
4. okt 2019

@nikita34 ako ti baby napisali, vobec to nemusi suvisiet s porodom. Uvidis, ci zvracanie bude trvat dlhsie alebo len jednu noc. Neboj nic, vsetko bude v poriadku. Len hlavne nestresuj!

petra7481
4. okt 2019

@nikita34 ja som vracavala na začiatku tehotenstva a ešte som sa vyvracala deň pred pôrodom ale len raz rano

pavlina2222
4. okt 2019

Kamaratka prevracala celu noc pred porodom, dokonca aj u inej znamej to bola predzvest porodu, ze sa organizmus vyprazdnuje a pripravuje. Takze uvidis🤗

jana_eyre_2
4. okt 2019

ja som zvracala PO prvom porode 😅 ale moze to byt cokolvek, pri druhej som aj vracaci virus chytila a to uz som bola vo vysokom stadiu tehotenstva.. hlavne vela pi a drz sa 😉

lucyluv
4. okt 2019

Mozes sa takto čistiť pred pôrodom, mne bolo 3dni hrozne zle od žalúdka a pôrod som skoro celý prevracala. Už sa to blíži, držím palce 🙂

deginko
4. okt 2019

Veď ty sama musíš vedieť,či zvracas zo všetkého čo i len z hltu vody,že proste nič v sebe neudrzis,je ti zle..(viróza)..alebo občas to na teba príde a po zvracani sa cítiš lepšie

tehula
4. okt 2019

Ja som zvracala pred porodom, vyslovene vyprazdnenie zaludka este pred branami nemocnice. Potom uz ma zaludok neobtazoval

nickpick
4. okt 2019

ja som zacala zvracat v den porodu, ako mi silneli kontrakcie, aj pocas prebiehajuceho porodu, sestra vravela ze to je normalne, reakcia organizmu na porod....

amelie2017
5. okt 2019

Pred porodom nie, ale prevrcala som takmer kazdu kontrakciu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre