Závraty v tehotenstve

eli855
14. sep 2017

Ahojte maminky idem sa opytat. Ja uz som zufala som v 41tt a mam zavraty od 7ho mesiaca tehotenstva. Toto je moje druhe tehotenstvo pri prvom som taketo tocky nikdy nemala. Ked som o tom povedala doktorke povedala ze to je nizkym tlakom,nizkym cukrom,stresom a zelezom ktoreho mam malo a beriem tabletky este som pribrala aj 23 kilo cize aj z toho ze je to zataz na telo lebo moja povodna vaha je 60kilo. Kava niekedy zaberie niekedy nie pijem vela vody na to si davam pozor jem pravidelne takze uz neviem comu to pripisat. 😰

ludka140281
14. sep 2017

aj ja som to mala na konci tehotenstva,,a tiež nedostatok železa a nizky tlak,,len to prečkat,dostatok oddychu,pomalšie pohyby,vela tekutín,,nič viac mi neodporučili..držim prsty 🙂

eli855
autor
14. sep 2017

@ludka140281 je to.na nevydrazanie lebo nemozem normalne fungovat som alo hypochonder 😧

ludka140281
14. sep 2017

@eli855 ja som aj odpadávala v obchodoch či v kostole,,nakoniec som len doma sedela a čakala na den D 🙂 porodom sa všetko zmenilo na nepoznanie,,všetky problémy boli hned preč

eli855
autor
14. sep 2017

@ludka140281 ja sa bojim ze nezmiznu ako budem potom s dvoma detmi fungovat? Dnes mam druhy termin porodu a stale nic 😕

pininka
14. sep 2017

Neboj,zmyzne to,mala som to iste v druhom tehu,ale komplet cele tehotenstvo. Bolo to hrozne. Sedela som,zrazu cierno pred ocami a uz ma tahalo vsade. Doktorka mi zakazala aj chodit do roboty,aby to so mnou nesvaclo niekde. Drzim palce aby do porodu bolo vsetko ok.

eli855
autor
14. sep 2017

@pininka ja sa bojim ci nejako chora niesom alebo nieco😕

pininka
15. sep 2017

@eli855 po porode mozes absolvovat vysetrenia, ja som pochodila vsetko, a nikto netusi preco mam nizky tlak a priserne vysoky tep. Srdce mam v super stave, stitna zlaza sa nepotvrdila, akurat ze mam vysoky testosteron na zenu. Ale ako vravim, zavraty po porode prestali.

papulienka48
15. sep 2017

Jediné, čo ti asi môžme poradiť je to, aby si do pôrodu nejak vydržala a potom hneď podstúpla všetky možné vyšetrenia☹

krasnasvadba
15. sep 2017

Mne takéto stavy prešli po zvýšení magnézia

eli855
autor
17. sep 2017

@krasnasvadba magnezium nemozem lebo som nizkotlakova😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre