Zavedenie aniball balóniku sa mi nepodarilo.

zienka21
10. feb 2020

Ahojte, chcela som sa spýtať takú trochu intímnu otázku, či sú medzi vami aj také mamičky ktorým sa zavedenie aniball balóniku jednoducho ani nepodarilo? Začala som 37 týždeň, vyskúšala snáď všetko čo len mohlo pomôcť a nič. Premýšľam ak to takto pôjde ďalej či to nebude mať nanajvýš tak opačný efekt potom hlavne napríklad na psychiku pri samotnom pôrode. ☹

tamvtme
10. feb 2020

Mne to tiež moc nešlo, stlač ho úplne a akoby prehni na polku a použi hodne lubrikantu...

kataka10
10. feb 2020

@zienka21 urcite to nezavadzaj nafuknute ani na minimum. Prehni to a nafukuj az vnutri. A takto to rob aj ked budes opakovat vytlacanie. Treba natrenovat rozsirenie smerom von. Smerom dnu to nema zmysel vkladat nafuknute. Treba dat vela lubrikantu a uvolnit sa.

matya12
10. feb 2020

Tiez sa mi lepšie manipulovalo s vyfuknutym, doslova stlacenym vzduchom, potom som ho prehla okolo tej tycinky az mal tvar sipky a to sa zavieldo uz lahko

dorkazdvorka
18. mar 2020

@zienka21 aj si to cvičenie skúšala potom ďalej? Ako to dopadlo? Ja mám úplne ten istý problém, a som z toho rozladená už teraz. Vôbec si balónik neviem vložiť dovnútra, a keď aj nasilu sa mi to podarilo, tak sa šmýka von, a celý čas som mala taký nepríjemný rezavý pocit pritom 😔

zienka21
autor
19. mar 2020

@dorkazdvorka áno snažila sa ďalej, vložiť sa napokon podarilo už neviem na ktorý pokus 🙂 ale lepšie to išlo keď som balónik úplne sfukla( vlastne inak sa mi to ani nepodarilo) že úplne a tak dokola obtočila a tak som to potom zavádzala, tak akoby vnorila. A potom pridržiavala ak bolo treba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre