Začali vám kontrakcie, keď ste mali bábätko koncom panvovým?

28. máj 2021

Ahoj mamičky, začali vám skôr kontrakcie, keď ste mali bábätko KP a sekciu vám naplánovali až na termín pôrodu?
Ďakujem za každé info 💚

justify
28. máj 2021

Mne odtiekla voda 5dni pred terminom sekcie (10dni pred TP) kontrakcie potom prisli samozrejme tiez

autor
28. máj 2021

@justify a robili ti akútnu sekciu? Ja som sa dohodla s porodnik im, že počkáme do termínu a keď sa neotoci, dáme sekciu v deň TP

danulienka78
28. máj 2021

Mne odmietla plodová voda 4 týždne pred termínom, takže som ešte nemala ani naplánovanú sekciu.

naobedbuduspagety
28. máj 2021

Mne začali kontrakcie mesiac pred TP . Aj som porodila, sekciou ale nechali ma najprv sa vytrápiť, či to nepôjde prirodzene

autor
28. máj 2021

@danulienka78 ale si rodila alebo akútnu sekciu? A nemali bábätká odtlacenu hlavičku od rebier?

danulienka78
28. máj 2021

Mne dávali aj na vyber ci chcem prirodzene alebo sekciu, ale rozhodla som sa pre akútnu sekciu. Čakali sme od 4,30 do 11stej, ale malý ani nezostupoval, neotvoril som sa, slabé kontrakcie a takto rodit prirodzene som nechcela. Hlavičku mal v poriadku.

justify
28. máj 2021

Na boxe mi dr dal na vyber ci chcem rodit prirodzene KP alebo sekcia, ze porod postupuje dobre,mam si to rozmyslieť ale ked ma prisiel pozriet znovu, po vysetreni ma ihned brali na salu. Ja som totiz mala cakat 6hod kym vytravi co som jedla,ze skor mi sekciu neurobia,no nakoniec mi ju museli urobit po 3hod od odtecenia vody, dovod ale neviem preco tak surne. Mala sa vsak narodila uplne ok,ja som tiez nemala problemy

alzbetka71
28. máj 2021

Mne praskla voda a rodila som prirodzene

autor
28. máj 2021

@alzbetka71 a bolo kp bábätko

alzbetka71
29. máj 2021

Áno koncom panvovym, bola to sobota, dvaja doktori pri pôrode, bol to chalan a potom mu stále kontrolovali vajka, bol to 3 pôrod a vôbec ani neuvažovali o sv.

alzbetka71
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alzbetka71
29. máj 2021

Neuvažovali o sekcii ale bolo to pred 16 rokmi

mikasz
29. máj 2021

Mali bol kp, mala som planovanu sekciu 3dni pred tp

dada0902
29. máj 2021

Mne naplánovali sekciu cca 10 dní pred termínom a deň predtym než som mala ísť do nemocnice mi aj kontrakcie začali

autor
29. máj 2021

@dada0902 joj... Dufam, ze mne nezačnú... Lebo som som sama doma, jedine si záchranku zavolám alebo sama sa budem musieť odviesť 🤣🤣🤣 dohodli sme sa s primarom, ze cakame do termínu a potom. Sekcia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre