Začala mi tiecť hlienová zátka

viktorka34
6. mar 2023

Ahojte mamičky. Som v 39.tt a včera okolo 9-tej večer po sprche mi začala tiecť hlienova zátka… ráno keď som bola na toalete tak mi šiel taký hnedý výtok (hlien) aj s troska krvy… nepretrvava to celý deň lebo nie vždy keď idem na wc si utriem hnedý výtok. Chcem sa spýtať či už môžem očakávať odchod plodovej vody alebo si ešte počkám. Naplánovanú poradňu mám na piatok a nechcem mať zbytočne stresy… ďakujem za vaše rady😊

zuzi0911
6. mar 2023

To je individuálne..niekomu sa spuati pôrod do par hodín a niekomu po 2 t...len cakat

maminkadeticiek
6. mar 2023

To je naozaj uplne individualne,neda sa to predikovat.Niekomu odide cela s vodou a niekomubodteka postupne aj 3 tyzdne.Neries,nie je co.

wonder13
6. mar 2023

@viktorka34 každá to ma inak, ale mne odišla hlienova zátka večer okolo pol7 a o pol10 mi začala odtekať plodová voda a už to išlo.
Ja kebyže som prvorodička aspoň ráno zavolám porodnikovi a informujem sa u neho. Veľa šťastia

joesvk
6. mar 2023

Ja som takto rodila o tri dni...

ailiba
6. mar 2023

@viktorka34 je to individualne, ale mne sa porod spustil dva dni po tom, ako mi odtiekla zatka.
Vraj je to standard... Ale pravdaze moze to byt aj inak. V kazdom pripade, porod sa urcite blizi👍

zuzkacik4
6. mar 2023

Mne rano odisla hlienova zatka a do vecera som porodila...ale mne neodtiekla plodova voda, tu mi prepichovali...porod zacal kontrakciami

miskamicha
6. mar 2023

@viktorka34 mne odtekala 3 dni...a na 4.bol porod 🙂 ocakavaj ze to uz príde

viktorka34
autor
7. mar 2023

Ďakujem za všetky odpovede. Ale už včera večer to prestalo. Neviem čo očakávať

ailiba
7. mar 2023

@viktorka34 neboj, coskoro sa to uz spusti... Mne to zacalo kontrakciami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre