Vypila som skysnuté mlieko. Môže sa bábätku niečo stať?

nicearty
21. jún 2012

Ahojte, dnes ráno na raňajky som si dala mlieko, bolo normalne v chladničke, ešte som ho trochu ochutnala, či nie je skysnuté, ale nezdalo sa mi (ale bolo asi trochu chytené), na to o pár hodín som už vracala. Som v 30tt a mám strach, či som nemohla nejak bábätku uškodiť.

stanislavao
21. jún 2012

dnes rano ste si dali mlieko a o par dni ste zvracali???? divne. ale babatku sa podla mna nic nestane z kysleho mlieka.

bea1971
21. jún 2012

stanislavao ona pise ,ze zvracala o par hodin,nie o par dni 😉 ,ale nemalo by sa nic stat,ked to vypila

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dtveronika
21. jún 2012

Ja si tiež myslím že by sa nič nemalo stať, v podstate žalúdok Ti to ani nestrávil keď si to vyvrátila

tetapetra
21. jún 2012

nestane sa nic 😉

erika3011
21. jún 2012

Nič neboj, zo žaludka to vyšlo von, takže sa nestihlo ani ujať 😀 😉 Ja som si minule v pohode dopriala acidko a pohoda... Netreba robiť paniku bábu len tak niečo neublíži, horšie by bolo keby si užila nejaký silný liek 😉

poleva
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
quaxi
21. jún 2012

ved skysnute mlieko je normalne jedle, ja ho davam aj malym detom, je to zdrave 🙂 nemoze to nijako uskodit a pravdepodobne si ani nevracala z neho, skor z nevhodnej kombinacie, alebo aj z tepla, slnka - to mnohym tehotnym vadi, ak si bola vcera na slnku, dnes ti z toho moze byt zle.

zuzka1008
21. jún 2012

neboj, babo bude v pohode 🙂

kokorunecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lalinko2010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbyes
21. jún 2012

mne sa podarilo zjesť aj so staršou dcérkou pokazené vajcové halušky 😖 ...tiež boli v chladničke a chuťovo sa mi pokazené nezdali, ale pár hodín(cca 2 hoďky) po ich zjedení sme obidve vracali ako.. 😖 myslím, že som bola ešte v prvom trimestri a mladšia dcérka je úplne zdravé dieťa 😉 neboj sa, ako Ti píšu aj iné maminy, žalúdok to nespracoval, ale vylúčil čiže...a v druhom trimestri sa nám zasa celej rodinke podarilo niekde chytiť črevnú virózu 😝 😅

kimmie
21. jún 2012

To kysle mlieko Tvojmu zaludku proste nesadlo a preto si vracala, vracanie je akoby ochrana tela pred nevhodnym jedlom (pokazenym a tak). Ak sa vracanie nebude opakovat a ak nedostanes horucku, vsetko je ok.

svetllana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emkab
21. jún 2012

Tiez si myslim,ze sa babu nic nemohlo stat a prosim ta nic si nerob ani z tych niektorych priblblych poznamok niektorych supermatiek a superzien tu na MK, asi by ich roztrhlo, keby nedali najavo, ake su uzasne;) Radsej sa spytam ako sa zbytocne stresovat a kazda mamina sa boji o svoje babo...

anicka245
21. jún 2012

reagujem na prve reakcie tejto otazky... ak si vsimnete caka prve babatko a tak je asi normalne ze sa boji o svoje zdravie a tiez svojho babatka, co je na tom zle? ked sa ma kde spytat preco by sa nespytala pre vas "tak odveci otazku". Hlavne ked je plny internet co vsetko moze uskodit a z coho moze tehotna dostat vsetky mozne choroby... radsej sa spytat niekoho kto to realne zazil a skludnit sa ako citat vsetky tie mudre clanky, ktore nam nepovedia v podstate nic.

trish31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukujka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monyccka
21. jún 2012

@anicka245 a ked zena caka svoje prve babo, tak nemoze pouzivat rozum? ;) Mimochodom, ajked zena caka druhe, tretie, ci desiate babo, tak sa onho boji rovnako ako o to prve, pretoze, necakane, ho rovnako lubi..
A ako moze uskodit skysnute mlieko babatlku v brusku? Asi tak ako ine formy kysleho mlieka..Aj jogurt je kysle mlieko, aj acidko je kysle mlieko, aj tvaroh je kysle mlieko.. Zeny, najskor rozmyslam, potom este raz a az potom sa pytam taketo mudrosti..

ajca123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pingu1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nasta197
21. jún 2012

ahoj uškodilo by mu keby si pila alko ci fajcila nebodaj drogy ale skysnuté mlieko určite nie skor to tebe poobracalo žalúdok 😀

minewka
21. jún 2012

A aké sú iné príznaky?
Teplota, bolesti brucha, hnačka?
Môže to byť zvracanie z toho kyslého mlieka (nemalo by byť, ale v tehu sa človek pozvracia aj zo suchého rožka 🙂 )- že ti proste zle sadlo, kyslé mlieko nevadí, ale kľudne to môže byť aj niečo infekčné. Pokiaľ nemáš teplotu, nehnačkuješ, nemáš kŕče, tak sa báť nemusíš. 🙂

Ak máš iné ťažkosti, skoč k dr.

ivett1
21. jún 2012

@nicearty ahoj, možno to mlieko ani nebolo skysnuté, len ti v tomto teple "nesadlo"...lebo, ak by bolo skysnuté, prípadne pokazené, určite by si ho nemohla ani vypiť...ak si mala na mysli "krabicové" plnotučné mlieko (o tých s nižším % tuku ani nehovoriac...)...má "strašnú chuť aj pach"...to by si si určite všimla, neboj😉...kyslé mlieko, ktoré kupujeme v obchode a chutí aj mojim deťom, je úplne niečo iné...a ešte jedna vec, nič si nerob z tých prvých príspevkov 😉 niekedy takto skrátka baby reagujú, lebo sa im to zdá smiešne...možno už zabudli na svoje obavy, keď čakali svoje prvé bábätká, alebo patria medzi tie pohodové mamičky, ktoré všetko zvládajú "ľavou zadnou"...😉

liana111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annalena
21. jún 2012

jedine, co ma pri tomto napada je to, co nam vtlkali do hlavy v skole .......blbe otazky neexistuju, existuju len blbe odpovede!! nepoznate cloveka, ani preco je taka opatrna, mozno to bola iba skratova reakcia, zlakla sa, ked zacala vracat.....ale tak si podme z nej utahovat 😠 dakujem, ze su tu este mamicky, co dokazu normalne odpovedat na otazku.
a k veci....nie, babatku sa nic nemohlo stat. suhlasim s @minevka.

kessica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boska79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zigzag
21. jún 2012

nechapem co tu riesite,ked nemienite odpovedat na otazku,tak radsej nepiste aj tak ju Vas nazor na co aku otazku dala urcite nezaujima,,, 😝
Je to verejne forum,ked je nastavene, tak ze si moze pridat otazku aku chce, tak nech ju da, mne to vobec nevadi,,, a vobec nikto od vas neziada, aby ste na nu "museli" odpisovat......

a neboj cez placentu nic zle neprejde, samozrejma,okrem nikotinu,kofeinu, alkoholu, liekov a podobnych latok,,,, z pokazeneho mieka sa mu urcite nic nestane,,, a

astralka
21. jún 2012

to tu sa už človek nemôže ani nič spýtať hned ho idú ukameňovať!!!!!!!!!!!!!!! to by ste asi nevydržali keby ste mali trošku držať pusy že????horšie jak baby na trhu... ved sa už konečne spamätajte...je to verejné forum a každý si môže položiť otázku akú chce.... @nicearty nič sa neboj dieťatku sa nič nestane 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre