Vlčí hlad v 38. týždni. Máte podobný problém?

kika2111
2. dec 2014

Ahojte,som v 38.tt a druhy den mam az skoro vlci hlad:D cele tehu som pribrala len cca 7kg a mam tehu cukrovku,ale meriam si cukor a hodnoty su s dietou ustalene.
Ale vcera a dnes sa neviem dojest:D
mate niekto podobny problem?resp,ake mate pocity tera cca 2tyzdne pred terminom?vdaka a pekny koniec tehulkovania🙂

nyusika
2. dec 2014

len pekne jedz, bohzna, kedy sa po porode takto poriadne nadlabnes :D

katka1981
2. dec 2014

vlci hlad poznam velmi dobre, ale ako tehotna som ho snad nemala ani raz. Super nastavene hormony. Ani som nepocula, ze to bolo predzvestou porodu, ale u teba to moze byt, kazde tehu je ine.

piskotka3008
2. dec 2014

Juuuj tak to poznam, ja som sa posledne 2 tyzdne pred porodom rozozrala🙂)) a to som cele tehu nemala vobec problem s jedlom, aj som sportovala... Len si daj, tie 2 tyzdne uz vela nezmenis🙂

bublinka1411
2. dec 2014

Ja som mala vlci hlad celych 9 mesiacov lekarka mi prikazala posledne mesiac nejest 🙂 ze nevyleziem ani na porodny stol 😀

zdena12345
2. dec 2014

Ja som cele tehotenstvo taky vlci hlad nemala a jedla som iba o trosku viac- povedzme pol porcie denne a pribrala som 25 kg co pri mojich povodnych 48 bolo fakt hodne🙂 ja sa riadim podla toho ze ked telo chce, tak si vypyta a treba to respektovat. teraz 5 mes po porode mam 6kg navyse a bez ziadnej drastickej diety

miku1
2. dec 2014

Ja som mala vlčí hlad obe svoje tehotenstvá ... alebo to skôr bola pažravosť ? No neviem, ale viem, že ti tvojich 7 kg teraz závidím. Ja som pribrala 21kg a 32 kg !!! Ale našťastie išli dole po prvom pôrode do 6 týždňov a pri druhom skoro tiež. Po druhom mi ešte ostalo akurát 6 kg, čiže asi toľko, koľko máš ty teraz 🙂 Takže kľudne sa najedz koľko ti hrdlo ráči a žalúdok znesie 🙂

bonaqa2013
2. dec 2014

Pri prvom tehu som mala vlčí hlad ale len asi posledný mesiac. Bolo to už dávno, v súčasnosti má syn už 19 rokov. Ja som ešte chodila do školy aj tehu, a ráno kým som nezjedla 4 volské oká a 3 okruhy chleba tak som sa od stola ani nepohla. A to som ešte aj tú masť chlebom vyjedla. No samozrejme to boli len raňajočky. Cestou na vlak som zjedla asi 8 jabĺk a potom som pokračovala celý deň. Za 6 mesiacov som pribrala 1 kg, a potom každý mesiac 3 kg. sestrička sa rozčuľovala, že mi všetko ostane. Dieťa som kojila a nezostalo mi nič.

ena70
3. dec 2014

ja som mala také čudné stavy asi v 3.mesiaci. každé ráno presne o 3.00 som sa zobudila, išla si urobiť chleba s maslom a medom, k tomu hrnček kakaa, zjedla som to a hybaj spať nazad. a to som o 6.00 vstávala do práce. trvalo to celé 2 týždne a vždy ráno o 3.00 a mala som chuť len na toto, na nič iné..... telo si proste pýta svoje...tak mu dopraj....

lulua777
19. jan 2015

ja som na tom uplne tak isto sice som 31tt ale ak sa v noci nenajem rano sa citim akoby som 3dni nejedla stale by som daco do seba pchala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre