Veľká únava v 32 týždni

zuzickaaak
29. jan 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci je normalne, ked sa v tetom trimestri citim velmi unavrna, stale by som spala.. spim cez den 2,5hodky a celu noc uz od desiatej..ako ste na tom vy?

nikolet_89
29. jan 2013

@zuzickaaak úplne normalne 🙂 ja som tak bola skoro celé tehu

zuzickaaak
autor
29. jan 2013

@nikolet_89 Mam pocit, ze len spim🙂)

katkaseiner
29. jan 2013

@zuzickaaak to je v pohode... spinkaj kym mozes, lebo ak budes mat krpca ako ja, budes mat opacny problem :D Je tomu presne 5 mesiacov co som sa ja ani jednu noc nevyspala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikolet_89
29. jan 2013

@katkaseiner u nas to je uz 11 mesiacov 😀

zivika
29. jan 2013

@zuzickaaak ja som este len v 23tt a keby som uz nemala jedno dieta, spala by som asi nonstop 😀

maggie37
29. jan 2013

@zuzickaaak ja som na tom presne takisto ako ty, nič sa mi nechce, nevládzem, len stále polihujem.. asi to patrí k tomu 😀

zirka
29. jan 2013

uplne v pohode vecer zaspim skor ako 3,5 rocna dcerka :D

zuzickaaak
autor
30. jan 2013

Haha no pekne🙂) ja uz som sa zlakla,ze co sa deje 🙂)

monikajaco
30. jan 2013

@zuzickaaak tak pockaj az budes v 36 tt 🙂

nikkyniks
1. feb 2014

Ahoj, ja som práve vošla do 31.tt. ... spím ako ľadový medveď, hlávka mi padá nonstop, či je ráno, deň alebo večer ... v noci veľa toho nevyspím, lebo moje malé v bruchu je nočný živel a vystrája 🙂 Cez deň ani neviem, že niečo v brušku mám, ako náhle príde večer, tak radosť "nespať" :D Unavená som, ale premáham sa, musím písať bakalárku do školy a niekedy sa zobudím nad knihami a pri notebooku 🙂 Zdá sa mi, že spím 15 minút a ono bum, dve hodiny v čude 🙂 Takže, podľa mňa únava je normálne 🙂

turcanoval
3. feb 2014

@nikkyniks aj ja som mala tento problém a nakoniec mi zistili, že mám málo železa. Začala som jesť Sorbifer Durules a Acidum folicum (to mi predpísal lekár) a je mi oveľa lepšie. Tak neviem. Skús sa opýtať lekárky alebo si kúp nejakú minerálku čo má viacej železa.

nikkyniks
3. feb 2014

@turcanoval . . . Okej, diky za radu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre