Váha v 27. týždni

sisa1804
27. apr 2022

Ahojte dievčatá. Som momentálne v 27 TT a trápi ma moja váha. Pred tehu som vážila 73 kg. Za prvé 3 mesiace som schudla na 68kg a až teraz som sa dostala na pôvodnú váhu. Je to normálne, alebo sa mám obávať. Ešte dodám, že jem všetko, čo som jedávala. Nič mi nerobí problém. Ba viac by som povedala, že zjem všetko, čo nezje mňa a hlavne čokoládu 🤣🤣 aj sa mi čudujú, že zjem aj koňa a nepriberiem. Skôr si robia zo mňa srandu, že jem len kvasnice, lebo mi len bruško rýchlo rastie. 🤦‍♀️🤣Doktor mi na váhu nič nehovorí.

ildiko36
28. apr 2022

@sisa1804 bud rada, aspon nebudes mat vela kg navyše.Ja som bola s dcerou tak lenže ja som mala 49kg a schudla dom na 44, mna museli dať na inf.lebo to bolo strašne malo, a mala som zvýšené pulzy až do 150, tiez som pribrala na pôvodnú váhu a išla rodiť s 54kg, po porode som mala hned 49kg.
Teraz po 20r a po 3.pôrode trpím nadváhou, stale mam 78-75kg

nika0204
28. apr 2022

@sisa1804 no super tak ty si sa somnou vymenila ja som zacala na 68 a teraz mam 74😅😅🙈radsej by som sla tvojim smerom..ale nie no. Podla mna je to ok aj tak aj tak.

deti95060810
28. apr 2022

len to najväčšie priberanie ťa ešte len čaká...kľudne môžeš pribrať ešte aj 5 kg....
Máš dosť vysokú vstupnú váhu - cez 70 kg, takže bábo má odkiaľ si brať ...
V nemocnici som poznala jednu maminku ktorá pribrala za celé tehu len 1 kg - čo som tomu ani neverila, vraj to lekár vôbec neriešil, len maminka mala tiež nie najštíhlejšiu postavu takže bábo malo živín dosť... Jej dcérka mala po narodení 4 kg....

nika0204
28. apr 2022

@deti95060810 podla mna 70kg nieje dost vysoka vstupna vaha.. nieje to ideal ale dost vysoke povszujem tak 85 vyssie..ja mam vysku 174cm takze na moju vahu to ideal nieje ale nieje ani dost vysoka vyzeram stihlo celkom

deti95060810
28. apr 2022

@nika0204 keby to priberanie bolo zlé, lekár to už rieši ....ale bábo zjavne prosieva aj keď maminka nepribrala ešte nič...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre