Uzka pošva a cvičenie s aniballom

bluubluu
8. jan 2024

Ahojte 🙂 som v 34 týždni tehotenstva a dnes na kontrole mi doktorka povedala ze mam úzku a tuhú posvu. Odporúča mi cvičiť s anibalom. Je tu niekto s touto skúsenosťou a pomohlo vám to ?
Ďakujem

palculienka40
8. jan 2024

@bluubluu ak je to tak mozno by bolo vhodne zvazit cisara. Rodit za kazdu cenu prirodzene sa nemusi vyplatit.

pe_mi
8. jan 2024

@bluubluu ahoj,na odľahčenie .ja si myslím,že mám užšiu a tuhšiu pošvu,lebo dva pôrody boli pre mňa nadpozemske výkony 😃😃 len mi to nikto nepovedal 😁
Annibal som skúsila a bol pre mňa horor ho tam dostať vyfuknuty a vyfuknuty dostať opäť von.
Som nejaký pokazený typ asi 😁😁😁

bluubluu
autor
8. jan 2024

@palculienka40 keby to bolo na mne nemám problém ísť aj na sekciu ale v dnešnej dobe všetci tlačia do prirodzeného pôrodu

bluubluu
autor
8. jan 2024

@pe_mi budem asi na tom podobne s tým anibalom
Mňa aj ultrazvuk zo spodu bolel a aj každé vyšetrenie
Tak už viem prečo a nebolo to tým ze sa človek nevedel uvoľniť 😁

palculienka40
8. jan 2024

@bluubluu mne sa dcera zadusila v porodnych cestach lebo nepresla.

pe_mi
8. jan 2024

@bluubluu keď to máš potvrdené odborníkom,bude to tak.popytaj sa na možnosti,nedaj sa odbiť.myslim,že to je adekvátna indikácia ku sekcii.nie že by som ťa na ňu nahovarala.ja som si to nezažila.ale aby to nedopadlo fatálne,ako popísala mamička vyššie 🙏

palculienka40
9. jan 2024

@bluubluu treba si uvedomit, ze zivot a zdravie je len jedno a jediny kto bude znasat nasledky budes ty aby si nelutovala. Drzim palce a vela stastia aby vsetko dobre dopadlo.

bluubluu
autor
9. jan 2024

@pe_mi písomne to potvrdene nemám. Len mi to včera na poslednej poradni povedala. Ze mam úzku posvu a mam cvičiť z balonikom. Dala mi už výmenný lístok aby som sa hlásila v nemocnici kde chcem rodiť.

bluubluu
autor
9. jan 2024

@palculienka40 ďakujem. Je mi veľmi ľúto ako to dopadlo u vás

msnesquik
9. jan 2024

Tak ja som tiez nejaka cudna, ale s aniballom mi to vobec neslo, bolelo to priserne, vyhodene peniaze. Porodila som uplne normalne

kiki68
9. jan 2024

Spytaj sa priamo v nemocke na nazor a nech oni zhodnotia, ci do toho vobec ist prirodzene. Aniball mozes skusit, hlavne aj datle jest, lancieren semienka a vsetko tieto srandy. Ale ci to pomoze sa uvidi. Stale mozes ist do Rakuska a tam si dat cisarsky. Nakolko to legislativne ide. Dem tam to nechcu robit skrz baby friendly, ale zo zakona musia od 28tt respektovat volbu zeny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre