Užívanie odlišných vitamínov v 3. trimestri

adrianka7d
11. aug 2020

Ahojte chcem sa len spytat ci mozem pocas tehotenstva menit vitaminy, 1 trimester som pouzivala fimibion 1, druhy trimester ladee vita, a teraz som objednala jamesion prenatal, je to v poriadku?? Ďakujem

lucka_ke
11. aug 2020

v treťom sa už neodporúča brať vitamínové doplnky, postačuje pestrá strava, teraz je navyše všetko čerstvé k dostaniu v obchodoch/na trhoch

adrianka7d
autor
11. aug 2020

@lucka_ke ako to ze nie ved je tam napisane ze pocas celeho tehu

sofiia87
11. aug 2020

@lucka_ke to je blbost, neodporuca sa magnezko ku koncu tehu a aj na to som sa stretla s rozdielnymi nazormi. Ja som na zaciatku 3 trimestra flakala branie vitaminov a mala som taky krvny obraz, ze sestricke skoro zle prislo ked ich videla. A to mam naozaj pestru a zdravu stravu.

@adrianka7d Nemusis brat jednu znacku vitaminov, kludne si daj ten jamieson.

diaalex
11. aug 2020

@adrianka7d ja som počas celého tehu brala femibion ... a to do konca 😉

henka123123
11. aug 2020

ja neberem nic a mam ukazkovy krvny obraz 🙂 staci strava z kazdeho rosku trosku.brala som len prve 3 m mamavitu 🙂

denden77
11. aug 2020

@adrianka7d ja mam hrozne stravovacie navyky v tehotenstve, takze si supnem aj vitaminy.. Dr. mi odporucil Ogestan.. ked si nedam ten, tak si supnem C, B, D a vapnik 🤷‍♀️😊

lucka_ke
11. aug 2020

mne to hovoril môj gynekológ, že stačí normálna pestrá strava, umelé výživové doplnky v prvých dvoch trimestroch max.

lucylucka
21. aug 2020

@adrianka7d ahoj ja som 1 trimester brala LadeeVita,2 trimester Jamieson Prenatal+Dha a teraz som si kupila Jamieson Prenatal a teraz ten beriem.Je to jedno ktore beries podla mna.Ja som par dni tiez nic nebrala a nebolo mi najlepsie preto som zacala znova brat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre