Užívali ste magnerot pri mykotických problémoch v tehotenstve?

drop755
14. jún 2019

Ahojte, som v 30 tyzdni, z vyteru mi zistili nejake virusy tam dole a doktor furt rozpraval ze musime dat magnerot, dame magnerot, nepredpisal mi ho, zistila som ze je volnopredajny ale nikde nepisu o tom, ze to je na mykoticke problemy :/ ja uz naozaj neviem, mam ho zacat uzivat?
v 3 mesiaci tehotenstva mi dal letacik s vitaminmi, ze si ich mam kupit, ked som o nich citala boli pre pary ,ktore sa snazia o babatko. moze byt, ze znova mi odporucil nieco co ani nepotrebujem? uzivala niektora magnerot pri mykotickych problemoch?

sapetka
14. jún 2019

@drop755 magnerot je magnezium uziva sa pri tvrdnuti bruska a inych problemoch pocas tehu ale ci ti pomoze na mykozu🤷‍♀️

sijust
14. jún 2019

@drop755 magnerot na mykoticke problemy nie je, v tehotenstve sa ale bezne odporuca v pripade tvrdnutia bruska, alebo ked su spazmicke krce, aj ja som ho uzivala,je to magnezium.

klaudscha11
14. jún 2019

@drop755 ano ako pisu baby, je to take silnejsie magnezko, neublizi ti.

veronika_e
14. jún 2019

@drop755 neurobi ti to nic, budes mat len viac magnezia, ja tiez beriem, ale neviem ci to ma ucinok proti mykoze,

lorela
14. jún 2019

Môže spôsobovať hnačky a môže mať dokonca aj iné nežiadúce účinky okrem tých pozitívnych, preto pokiaľ ti ho vyslovene nedal príkazom brať, tak by som ho neužívala. Resp. opýtaj sa, či ho máš užívať a prečo.
Na mykózu má sotva vplyv.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre