Ultrazvuk bez fotky

tinaa1802
26. apr 2024

Ahojte mamičky, chcela by som sa spýtať.
Bola ste niektorá v situácii, keď ste čakali svoje prvé vytúžené bábo ale bohužiaľ vaša doktorka mala dlhodobo pokazenú tlačiareň a nemohli ste si vypýtať fotku zo sona? Aj keď ste ju požiadali či si to nemôžte odfotiť aspoň do telefónu, lebo vypla prístroj pred vami?
Hľadali ste riešenie ako sa dostať aspoň k jednej fotke? Bola som i na 4D no nakoľko som už pomaly v 30tt a malý sa neukázal, tak mi nedali náhradný termín, nakoľko sa to už nedoporučuje.
Kde podľa vás by mi vedeli spraviť snímok?

Ďakujem za každú odpoveď.

minesasubu
26. apr 2024

Moja doktorka mi nahravala fotky na usb kluc , vzdy som si ho doniesla a nahrala 5-6 fotiek
takto sa u nej nedá spravit ?

tamta
26. apr 2024

No v takom pokročilom stadiu sa uz podla mňa ťažko dopracuješ k peknej fotke.. Bábätko je uz veľké.. To si mala ideálne riešiť na morfolofickom ultrazvuku v cca 20tt...
Uz by som to nechala tak, tiež nemám žiadnu foto tvaricky zo sona a ak si s doktorkou nespokojná, treba ju vymeniť.

andula2020
26. apr 2024

@tinaa1802 Ahoj , sice nešlo o fotku ale o zistenie pohlavia, bola som už v 21 tt a stale min dr nevedel pohlavie, tak som zavolala do ambulancie druheho gynekologa , ktory ordinuje v meste ako moj , ci by mi nespravil sono na zistenie, suhlasil a na druhy den som vedela pohlavie 🙂 tak skis keby si si zavolala nejakemu dr ci by ti nespravil foto..zaplatis par eur

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre