Tým, ktorým odišla hlienová zátka, odtiekla vám neskôr aj voda?

3. aug 2022

Ahojte, som prvorodicka a dnes mi začala odchádzať zátka. S trochou tmavej krvi. Občas mám menst. Bolesti, nič strašné. Len ma zaujímalo, či vám ktorým odišla zátka odtiekla neskôr aj voda samovoľne,alebo vám ju museli pichať až v pôrodnici ? Ďakujem 🙂))

vevulik18
3. aug 2022

Ahoj , mne odišla aj zátka a pár dni na to odtiekla voda.. a to mi doktor povedal že budem prenášať a že mám minimálne 10 dni čas 🙂

ayanamirei
3. aug 2022

1.zatka odisla a rodila som o 3t 😂
2.praskla voda, odisla zatka, porodila som o 24h 🙈
3.zatka odisla na porodnom kresle, voda cast pred dietatom a 3/4zvysnej po porode dietata 😁

asia83
3. aug 2022

Nie, neodtiekla. Vypichli mi ju v pôrodnici. Pri oboch pôrodoch. Hlienová zátka mi pri druhom pôrode odišla cca týždeň pred pôrodom.

eba7
3. aug 2022

Pri prvom porode odisla hlienova zatka rano, plodova voda odtiekla v noci, cca hodinu pred porodom. Pri druhom porode odtiekla plodova voda asi 3 hodiny po zatke a 15 minut pred porodom.

petamich
3. aug 2022

zatka mi odtiekla v sobotu 9:00, voda pondelok 2:00 a porodila som 14:47 pondelok

pavla_z
3. aug 2022

Tak u mňa to išlo celkom rýchlo. Okolo 12 na obed mi odišla, odvtedy mi začali slabé bolesti tiež ako pri MS. Začala som si ich zapisovať . Boli celkom nepravidelne aj po dvoch teplých sprchách. Medzi tým som si zdriemla. Takže som si celý čas hovorila že to prejde mám cas. Mala som totiž 10 dni so termínu a deň pred tým na kontrole na Kramároch mi ešte dokonca doktor povedal, že bude trochu neskôr ako mám termín. Až podvečer to trochu zosilnelo tak ma partner presvedčil ísť do nemocnice. Tam mi povedali, že už je pôrod rozbehnutý ale môže byť ešte dnes ale aj zajtra. Po troch monitoroch, klystíre sa to riadne rozbehlo, že len tak tak stihli dať epiduralku a len čo mi ju dali mi praskla voda a volali doktora že rodíme. A po pár zatlačeniach bola malá vonku. Na Kramáre má partner doviedol 19:45 a 23:43 bola malá na svete. 😀 Takže tiež som ni najprv myslela že nič strašné a večer som porodila 😀

martinka13
3. aug 2022

Pri synovi mi odišla len zátka, vodu pichli pred pôrodom. Pri dcére mi začala odtekat len voda. Žiadna zátka

ankare
3. aug 2022

Mne odtekala hl. zátka 2 týždne pred pôrodom. Vodu mi pichali počas pôrodu.
Držím palce!

luccckac
3. aug 2022

Ahoj, mne prvorodičke odtiekla zátka a za ňou po trochách začala odtekať plodová voda... Držím palce 🙂

tinka8301
3. aug 2022

Zátka mi odišla o polnoci. Plodovú vodu mi praskli v pôrodnici 7 hodín na to. Držím palce pri pôrode a nech je dieťatko hlavne zdravé 😊

majka879742
3. aug 2022

Zatka mi odišla rano pred 1:00, voda začala odchádzať o pol 5 po troške a porodila som 23:58... Všetko v jeden deň ale deň predtým mi dr. Povedal, že sa o týždeň vidíme 😂

autor
4. aug 2022

@pavla_z no veru nič strašné, už má to všetko prešlo aj krásne prespim celú noc, takže asi to bude trvať dlhšie 😂

pavla_z
4. aug 2022

Však jasné je to individuálne. 🙂 Ja som ti tiež v tej chvíli čítala rôzne diskusie a asi 95% skúsenosti bolo že to trvalo ešte týždeň dva tak to ma o to viac utvrdilo v tom že v ten deň pôrod nebude a prejde to 😀 vravím partner má asi hodinu prehováral aby sme išli

florens214
4. aug 2022

Porodila som deň po tom ako mi odišla zátka.

fok
10. aug 2022

Zátka mi odchadzala piatok, sobota a maly sa narodil na další týždeň štvrtok… s tým že deň predtým mi začala odtekať plodová voda

mery1990
10. aug 2022

23:23 mi odtiekla voda do cca pol hodiny mi odišla zátka a za pár hodín bol malý na svete...

gabanna1991
11. aug 2022

Mne odišla zátka a plodová voda nie. Ani neviem kedy mi odtiekla. Asi až počas začiatku pôrodu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre