Tvrdnutie bruška v 35. týždni.

nikola1998
14. júl 2019

Ahojte žienky, je tu toho asi mnoho, avšak chcem vedieť váš postoj/názor. Som 34tt+3 tehotenstva, už 2hý deň mám tvrdé brucho, nemám síce žiadne neobvyklé bolesti,až na občasné zabolenie v podbrušku ale to trvá len chvíľu.. avšak predsa, ma zaujíma čo za tým môže byť. Nechcem zbytočne panikáriť, no zároveň ani nič nezanedbať. Ďakujem. 🙂

patycka
14. júl 2019

Aj ja to mam som 33tt. Ale mne to po čase hneď zmyzne. Môžu to byť tie falošné kontrakcie beriem magnezium ale keby vám to trvalo dlhšie ako hodinku a viac krát za deň alebo bolelo určite k Dr.

nika3136
14. júl 2019

Môžu to byť poslíčkovia
Poprípade tvrdnutie brucha ; na to je potrebné magnézium.
Treba spomenúť na poradni

mogaa
14. júl 2019

@nikola1998 ku koncu tehotenstva je to už normálne - častejšie tvrdnutie bruška.....pokiaľ nemáš bolesti alebo krvácanie je to stále ok....ak ešte budeš mať poradňu spomeň to doktorovi ale malo by to byť ok - telo sa už pomaličky pripravuje na pôrod, bábätko je už veľké, pomaličky mení polohu🙂

nikola1998
autor
23. júl 2019

@mogaa Maličká, je už otočená správne, už má hlavičku dole, čiže už moc nemá ako meniť, už je pomaly mesiac otočená dole hlavou. Tak neviem... Myslím si, že príde naozaj skorej než je plánovaná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre