Tehotné v 3. trimestri a toto teplo

hruska91
26. aug 2023

Ahojte kolegyne poraďte ako prežiť 3. trimester v tomto teple. 🥵🥵🥵 Čo vám pomáha? V kuse sa mi točí hlava a je na odpadnutie, zahmlieva sa pred očami. Pijem dosť teda snažím sa, dajte nejaké tipy 😅

danielittar
26. aug 2023

To by som chcela vedieť aj ja 😅 Nevychádzaj von, kým nemusíš, dostatok tekutín, chladený melón, sprcha ak sa ti dá ... Niekde som čítala o prikladaní mokrých uterákov, ale neskúšala som

vsetkounas
26. aug 2023

Dobre si to napísala ako prežiť ,lebo iba prežívam 😉

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basszabik
26. aug 2023

@hruska91 ja som v 9m cez deň ešte v pohode mne príde kríza v noci opuchnuté nohy ruky telo nájsť si polohu na spánok nemožné jedine čo pomôže chladiť nohy v sprche studenou vodou. 🤬🥲🥲

juliavolna
26. aug 2023

@hruska91 klíma , voda veľa piť

mojesrdiecko
26. aug 2023

@hruska91 ja som tiež už v 3 trimestri a mne pomáha akurát to že som doma zatvorená klíma zapnutá a jem len ovocie a pijem veľa vody

hruska91
autor
26. aug 2023

My klímu nemáme, zato mám dve malé deti, ktoré chcú byť nonstop vonku na záhrade a v pohybe 😭🤣 zachraňuje ma len rýchla sprcha 2-3x denne 🥵

vsetkounas
26. aug 2023

@hruska91 od stredy uz ma byt lepsie ja to iba tak taham pred sebou tiez sprcha viac krat za den snazim sa pit ale potom zas chodim cikajuci a tak kazdy vecer az deti zaspia kukam predpoved pocasia a vravim si už iba par dni zvladnem a budem lepsie :D

nyphadora
26. aug 2023

@hruska91 ved ked mate zahradu, tak si lahni do bazena aj detskeho to je jedno

hruska91
autor
26. aug 2023

@vsetkounas 🤣🤣🤣

nelca0510
26. aug 2023

@hruska91 mi hovor. Máme klímu,sme na ihrisku,keď je tam tieň. Ale snáď tie teploty rýchlo skončia alebo ja skôr pôrodim :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre