Tehotná nevesta

anavi0944
27. mar 2022

Ahojte, chcela by som sa opýtať ako ste prežívali svadbu (okolo 6. mesiaca) tehotné. Viem, že je to individuálne, ale ja sa obávam, že ju celú preplačem :D 🙂. Už len keď si predstavím gratulácie, svadobný, rodičovský tanec a celkovo tú atmosféru je mi do plaču.

alchemilkazltozelena
27. mar 2022

@anavi0944 tak sa vydaj po pôrode. My sme mali po 3 mesiacocj a spravili sme rovno aj krst. Tehotná by som sa nevydavala.

cyberk
27. mar 2022

ja som sice tehotna na svadbe nebola, ale do placu (od stastia) mi sice bolo tak ci tak :D takze hormony-nehormony, neboj bude dobre :D !

saxana000
27. mar 2022

Vydavala som sa v 5 mesiaci a neplakala som teda ani raz...
Skor som sa bala ze zaspim pocas obradu lebo fakt som zo zaciatku stale len spala ale ked sme sa prehupli do druheho trimestra bola to v pohide koncili sme rano okolo 8 a dali sme to.

majlo1234
27. mar 2022

Ja som bola na konci siedmeho, prerevala som cely prihovor oddavajuceho aj gratulacie😀 a mala som opuchnute nohy ako slon, dopotena, tucna gula🙄 po par hodinach v spolocnosti som odkvecla na izbe. ale vydat som sa chcela pred porodom, tak som to prezila, ale teda zazitok za vsetky drobne

zuzka102
27. mar 2022

Vydávala som sa v 7.mes.tehotenstva a všetko bolo v pohode, žiadne plakanie alebo neviem aké mega emocne výbuchy sa u mna nekonali, ťažká pohoda. 😅 😉 Svadba bola veľmi pekná, aj obrad v kostole.

orini
28. mar 2022

@anavi0944 my sme s muzom plakali obaja. No a? Jeden z najkrajsich dni mojho zivota

petkasaurus
28. mar 2022

@alchemilkazltozelena praveze pred porodom je to lepsie, ci? Potom uz tam place bejby a nevesta si to tak neuzije.. Ja sa budem pomaly v 8mom..

alchemilkazltozelena
28. mar 2022

@petkasaurus tiež som sa bala plaču, mala spala 5 hodín vkuse takže som sa vytancovala až - až 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre