Tehotenský vankúš od Jukki

bolarazjedna
13. jan 2022

Ahojte, chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s tehotenským vankúšom od Jukki (v tvare V, 170cm dlžka). Rozmýšlam nad kúpou, chcela by som to využiť ale aj počas kojenia, tak chcem vedieť, či je dostatočne pevné, pohodlné aj počas kojenia, ale samozrejme, aj v spánku. Ďakujem pekne.

katb1992
13. jan 2022

@bolarazjedna ja mám odtiaľ tehotenský vankúš ale ten druhy tvar, neviem ako sa volá my ho voláme banán 😀 a tá kvalita je skvelá, vôbec nestratil tvar, neprepadava sa stále je rovnako pevný a to som ho používala už od 3 mesiaca a teraz ho používam pri dojčení. Tá výplň je taká pevná, nie sú to tie gulicky ako v iných vankúšoch... Myslím ze aj ten tvar V bude rovnakej kvality.. Odporúčam 🙂

es2021
13. jan 2022

@bolarazjedna suhlasim s komentom nadomnou, mam ten druhy a super

miskamicha
13. jan 2022

@bolarazjedna ja som spokojna 🙂

goldmolly
14. jan 2022

@bolarazjedna mam presne tento.. aj to farebne prevedenie. Za tu cenu sa oplatil, som spokojna. Mam ho od prveho trimestra a tvar drzi. Mne bolo luto davat za taky vankus 50€ 🙂 a aj na dojcenie bude dobry

xsandrax
14. jan 2022

@bolarazjedna ja ho mám a za tu cenu je naozaj super 👌

mtn112233
19. jan 2022

@bolarazjedna ja ho mám tiež a som spokojná hlavne teraz počas kojenia si neviem predstaviť že by som ho nemala 🙂 ale počas tehotenstva na spanie je pravda že som si predstavovala že bude väčší aby som sa ním celá dokola obložila ale pomohol aj vtedy aspoň spredu a medzi nohy 🙂

bolarazjedna
autor
19. jan 2022

@mtn112233 zajtra mi to ma doniesť kuriér, tak som zvedavá ☺️ aj keď zatiaľ bruško takmer nemám, ale snáď zachviľu už to bude užitočné

mtn112233
19. jan 2022

@bolarazjedna ja som tiež nemala veľké bruško ale bolo mi pohodlne keď som bola obklopená dokola vankúšmi a mala som si na čo vyložiť nohu tak tento dlhý mi pomohol v tom že ich nemuselo byť také veľa 😀 ale teraz ho využívam stále zase pri kojeni dám okolo seba a malý si naň pekne ľahne a nepadá z neho 🙂

mimuska125
19. jan 2022

@bolarazjedna ahoj ja mam tiež tento vankuš a som spokojná ,využívam ho teraz v tehotenstve a budem isto aj potom pri malej...

zuzkakacka
1. nov 2023

Ja chcem opytat ako ste to mali pri tomto vankusi s pranim - prali ste ho cely v pracke? Ususil sa vam v pohode?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre