Svrbiace bruško v 38. týždni + 1 deň

luluska1234
3. jan 2022

Ahojte strašne má svrbí brucho teraz to začalo včera, ako keby mi z noci na ráno narástlo, nič nepomáha olej, krém nic..nemáte niaky overený krém ktorý by mi pomohol ?? Ďakujem.. viem že to je v tomto štádiu tehu normálne ale aj tak je to dosť nepríjemné..

bazalka1
3. jan 2022

@luluska1234 joj no to sa ti s velkou pravdepodobnostou uz robia strie :/ Mozes skusit bepanthen krem ked uz nic ine nezabera. Mozno ho uz mas kupeny pre mimco....

luluska1234
autor
3. jan 2022

@bazalka1 myslíš strie na vrchu brúska??😓 Lebo na spodu na bokoch stehnách to už strie mám 🤦🏼‍♀️áno mám ho skúsim ho..dakujem

bazalka1
3. jan 2022

@luluska1234 hej hej, ja som tak mala ako ty v prvom tehu...az po porode som zistila kolko strii sa mi spravilo :/ a nepomohlo mi nic....tiez som toho poskusala. Tento bepanthen som objavila az po malej narodeni....velmi mi pomaha na suche popraskane ruky a suchu kozu na tele....hadam ti trosku ulavi. Ked nie, mozes skusit od Biodhermy Atoderm. Ma celu radu pre atopikov, to pouzivame uz cela rodina jak sa mala narodila....vyuzijes aj pri dietatku 🙂

simona1212
3. jan 2022

@luluska1234 skus lipikar
@luluska1234 la roche posay

luluska1234
autor
3. jan 2022

@bazalka1 to som počula že až po pôrode sa objavili strie niektoré 😓 idem ho skúsiť našťastie mám kúpený veľký bepanthen krém. A keď nie tak pôjdem do biodermy síce niesom atopik ani som nikdy nemala problém z kožou alebo alergiou ale toto je hruza.. ďakujem za rady

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre