Stafilokok epidermies a streptokok pneumonie

balada6
2. feb 2019

Baby ahojte. Úz.dlhsie (cca 2 týždne mam. Problém s dutinami) dohnal ma. To k lekárovi zobral vytery. Vyšiel mi z nosa pozitívny Stafilokok epidermis. A streptokok Som v 27. Týždni. A teraz. Otázka lieči sa to atb?k lekárovi idem až pondelok keďže výsledky mi povedala sestr
Po telefóne. Mam. Strach brat atb ale. Zas na druhej strane strach z toho "koka". Ďakujem

vierka303
2. feb 2019

Stafylokok epidermis v nose je uplnebezny, to sommala ajja...ten pneumonie neviem,,

staromodna
2. feb 2019

treba ísť na opakované stery z nosa. Mne tiež vyšiel zlatý stafilokok, ešte sa pýtam ako je to možné. Nemala som sople, nič, žiadne prejavy. Dr sa pýta či mi idú veľmi sople, vravím nie, tak že mám prísť na opakované stery. Išla som po vyše týždni a stery boli negatívne

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jedenmuz
3. máj 2019

@mpravda ano suhlasim, ale lepsie je striebro kvapkat kvapatkom pri ležani do kazdej dierky cca 1 cm striebra. Vtedy sa lepsie dostane do dutin. Ja ho vyrabam, predavam aj uzivam uz roky. A do postihnutych pluc sa da striebro dostat najlepsie prudkym vdychovanim cez sprej, ale aspon v koncentracii ppm 50. Liecit sa stafilokoky, streptokoky a podobne choroby....sa krasne daju zapperovanim, teda aj bezdotykovo a najma bez atb a liekov( vela rokov to tak robim ) vsetkych pozdravujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre