Špinenie v 31 týždni tehotenstva. Je to normálne?

snazivazuzi
2. okt 2011

Ahojte,

chcem sa Vás spytat, ci ste mali hnedy vytok, t.j. ci ste spinili v tehotenstve? Vcera som zacala 31tt a na toaletáku som nasla kvapku takého vytoku farby capucina - nebol tmavy, skor bézovy. Nasla som to raz za cely den, a dnes ráno tiez málinko a odvtedy zas nic. V stredu som mala poradnu, podla uzv je vsetko v poriadku... Co to moze byt? Samozrejme, zajtra ráno moja prvá cesta vedie k dr. len ma zaujimaju vase skusenosti.
Dakujem.

kaja73
2. okt 2011

@snazivazuzi na poradni ta nevysetroval Dr aj zo spodu? niekdy po tomto vysetrni nastane spinenie.
inak ja som mala hnedy vytok od 28tt až skoro do porodu a veru bol casto aj viac do cervena.
Aj som pre to ležala v nemocke,ale bolo vsetko OK.
No muslela som viacmej potom len ležat a setrit sa.

leeenka26
2. okt 2011

@snazivazuzi utekaj k lekarke!!! Ked spinis, nie je to v poriadku. U mna to bol priznak predcasneho porodu!

anjelicek26
2. okt 2011

@snazivazuzi - Ak ta vysetroval zo spodu, mozes spinit z krcku+ nejaka cievka moze prasknut aj ak ste mali sexik, pokial to je len tmava krv a len take zafarbenie, nemal by to byt problem, ak je ruzova, cerstva - teda je jej viac, urcite k lekarke.

amouramour
2. okt 2011

@snazivazuzi ahoj, ja som mala take dva dni, tiez ma to vyplasilo a bolo to viac ako kvapka, ale bolo to prave dosledok vysetrenia, sa nemusis podla mna stresovat...

leeenka26
2. okt 2011

@snazivazuzi ano nemusi to byt nic, ale moze to byz aj nieco, ja by som na tvojom mieste isla. Nechcem ta strasit, ale bud opatrna. Za navstevu lekara, prip. pohotovosti nic nedas. Nech ta radsej ukludnia a pojdes s kludom domov.

alena76
2. okt 2011

moze ist o zaciatok odlupovania placenty..tiez by som isla k lekarovi. ale ja lekar nie som, tak to kludne moze byt nieco ine
ja som to mala s tou placentou -asi len 1 mm sa odlupila a same sa to zastavilo-nechali ma den na pozorovani
pozoruj, ci vytok nezosilnie.kedze rano ides k dr. malo by to byt ok

snazivazuzi
autor
2. okt 2011

Zo spodu ma nevysetroval, ani sexik sme nemali. Teraz cely den lezim, oddychujem... od rána som na vlozke nic nenasla ani na papieri. Mám 2 1/2 rocného synceka, tak oddych mi veru nedopraje, ale teraz sme sa zklali a manzel ma nepusi von z postele. Zajtra ráno idem k dr. o tom niet pochyb, iba som bola zvedavá ze co vsetko moze sposobit takyto vytok. Nebol ruzovy vobec, skor bézovy, taky ako uz ten posledy den ked odchádza ms, a iba kvapka. Od polovice tehu mám biely vytok, mala som to aj pri prvom tehu, a dost ma zaskocilo vcera ked som ˝to˝ nasla....

snazivazuzi
autor
3. okt 2011

Takze som u dr. bola, vsetko v poriadku, neotvárám sa, praskla cievka, kvoli tomu bolo to spinenie, uz som kludnejsia, ale musim oddychovat a lezat....

alena76
3. okt 2011

super 😉 zelam bezproblemove tehotenstvo a krasne zdrave babo 🙂

snazivazuzi
autor
4. okt 2011

Dakujem pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre