Špinenie - krvácanie v treťom trimestri

dadka28
25. jún 2012

Ahoj dievčatá...potrebovala by som poradiť...som v 32tt,dnes som bola akurát na 3Dultrazvuku,zo spodu som nebola vyšetrená...a pred 1-2hod špiním-krvácam ...tak slabšie,vidím to hlavne keď sa utriem s toal.papierom na wc...na wc som bola asi 3x a zakaždým to mám...nechcem stresovať a uponáhľať niečo,može to byť aj tým že pri usg ked mi zatlačil na brucho ma to dosť pobolievalo-nemoze to byť z toho?Určite zájdem na pohotovosť pokiaľ to bude pretrvávať, bolesti nemám,pohyby cítim...pri 3D bolo vsetko oukej....

katren
25. jún 2012

@dadka28 moze to byt z toho, mne dal dr. pred 3D podpisat upozornenie, co sa moze po UTZ vyskytovat 😉

boise
25. jún 2012

pohotovost...necakaj na rady a chod, radsej stokrat zbytocne ako raz neskoro...

tea333
25. jún 2012

@dadka28 ako moze to byt z toho, ale aby si si nic nemusela vycitat, by si mohla skocit na pohotovost..

dadka28
autor
25. jún 2012

@katren fuuu to vážne?lebo viem určite že ak nás vyšetria zospodu je to bežné...ale z vyšetrenia z usg som o tom nepočula....si ma troška ukludnila...ale ty si nekrvácala,však?
pritom som bola na druhom 3D a nic také mi ani nedali podpísať....

katkas1
25. jún 2012

urcite na pohotovost, ved za to nic nedas

katren
25. jún 2012

@dadka28 ja som bola na tretom 3D a pri prvych dvoch mi tiez nic podpisovat nedavali.....ale bolo tam upozornenie, ze sa moze vyskytnut slabe krvacanie......
no isla by som k dr., budes istejsia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre