Spánok na bruchu v 35. týždni

klea1993
11. júl 2020

Ahojte chcem sa spýtať čítala som rôzne názory ohľadne spánku na bruchu v takto pokročilom štádiu tehotenstva, ide o to ze spanie na boku je uz strašne utrpenie nehovoriac a väčnom prehadzovani sa s boka na bok a tak moja otázka znie môže naozaj spanie na bruchu dieťatku nejak ublížiť?Ďakujem všetkým za odpovede

trendyy
11. júl 2020

@klea1993 je to kazdeho vec ako to citi..ja som 15tt a na bruchu nespim odkedy viem ze som teh.cize odzaciatku ... a v takomto stadiu keby si mam lahnut na brucho to mi pride ako keby som si na babatko sadla (viem ze prehanam mozno-moj pocit )

denden77
11. júl 2020

@klea1993 ja som v 31tt a neviem si to akosi predstavit.. bala by som sa, pochybujem, ze by to bolo pohodlne.. a okrem toho by mi mala asi velice rychlo dala najavo, ze tak spat proste nebudem 😁

iwkaa_97
11. júl 2020

@klea1993 ja som 40tt ale neviem si predstaviť žeby som mala spať na bruchu odkedy som tehotná... nikdy som si nelahla na brucho... radšej sa budem prehadzovať z boka na bok ako by som mala ubližiť niejako babätku 🙂

smejko25
11. júl 2020

@klea1993 kup si tehotensky vankus taky podlhovasty 😁 na nom sa vyborne spi das bo medzi nohy tym padom nelezis ani na boku ani na bruchu 😁

34michaela
11. júl 2020

@klea1993 tiež som nikdy v tehotenstve nespavala na bruchu, neviem bála by som sa. Dokonca teraz som v 17tt ale brusko ešte nemám, len keď stojím tak trolinku vidno ale na bruchu by som ee. A v 35tt to už máš asi veľké brusko to musí byť aj nepohodlné na ňom spať

diaalex
11. júl 2020

@klea1993 neviem aké máš veľké bruško, ale ja počas tehu som si vôbec nevedela predstaviť spánok na bruchu. Najprv mi to príde dosť blbé, a potom dosť nepohodlné. Odporúčam ti kúpiť si tehotenský alebo Lidl dlhý vankúš a ten pomôže 🙂

misica16
11. júl 2020

Keby sa dam na brucho tak som 20 centi nad zemou 😃 ja sa tiez neviem ulozit ani s tehotenskym vankusom, ale tak uz len chvilka 🙂

ivinkapink
11. júl 2020

Pri prvej dcere som cca do 16tt spavala na bruchu,ziadne som nemala, a pri druhej som hned od zaciatku radsej nespala,ale teda hned mi rastlo,ja som spavala na boku a vpredu aj vzadu som sa vypodlozila vankusmi a este jeden medzi nohy 😆 najlepsie vankuse nato mali tvar valca..

bagre
12. júl 2020

ja spávam bežne na bruchu /na chrbte nehrozí/ ale keď som bola tehu tak som spávala na boku + vankúš kvôli bedrovému kĺbu...

katulka1141
13. júl 2020

@klea1993 ja spavam vacsinou na boku aj s vankusom. No niekedy sa zobudim na bruchu. Pokial si podlozis vankus malo by to byt ok

bajuss21
14. júl 2020

Tiež som v 35tt, pribrala som len dakych 7 a pol kg, mám malé bruško, ale spať na bruchu? Však to sa nedá 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre