Som v 39. týždni a večer mi odtiekla hlienová zátka

nesssa23
11. máj 2020

Ahoj žienky potrebujem poradiť som 39 týždni včera večer mi od tiekla hlienova zátka a začala som krvácať. Ráno som krvacala ešte viac tak som išla do nemocnice kde si ma nechali lebo som tretorodicka. Začínali mi kontrakcie ale boli chvíľu pravidelne a potom nič a znova a nič len stále krvacam. Babo sa hýbe aj robili vyšetrenia len nikto nič nehovorí. Ze čakajú kedy mi začnú kontrakcie aspoň hodinu každých 5 minút alebo od tečie voda. Kedy ste vy rodili???

jaass
11. máj 2020

@nesssa23 hlavne buď kľudná, všetko bude v poriadku 🙂 oni vedia, čo robia 🙂 len aby si nepreniesla akýkoľvek hoci aj malý stres na dieťatko 🙂

tilko
11. máj 2020

Mne hlienová zátka odišla v piatok večer a v noci som sa zobudila na to, že krvácam. Plodová voda mi odtiekla v sobotu okolo 15tej, kontrakcie prišli až pri večerných správach, keď som si hopkala na fitlopte pred telkou a syn sa narodil v noci zo soboty na nedeľu 00:05... celý pôrod bol bez akýchkoľvek liekov, takže prirodzene sa nechalo všetko plynúť...hlavne žiadny stres...si už v nemocnici, tak sa o vás postarajú

simuskaaa123
11. máj 2020

Mne odišla zátka asi okolo 8 večer, okolo pol noci sme dorazili do nemocnice a porodila som o 10tej ráno.. Krvacala som cely čas co som tam bola na cakacke

heidy222
11. máj 2020

@nesssa23 ja som porodila presne 24 h po odchode zatky, tiez som krvacala Vela a bolo to ok

mima12e
11. máj 2020

Baby ahojte chcem sa opýtať ako zistím ze mi odriekla hlienova zátka? Som prvorodicka takže neviem ako to vyzerá mam 11 dní do pôrodu ďakujem

lienka.7
11. máj 2020

@mima12e nemusi ti vobec odist. Mne neodisla ani zatka, ani plodova voda, nemala som ani kontrakcie. Porodila som az ked mi pichli oxy do 20 minut 😁 mala som len klasicky vytok ja.
Cize nespoliehat sa len na to 👍

mima12e
11. máj 2020

@lienka.7 ďakujem a ako zistím ze už začína pôrod ja mam sem tam také pichanie ako keby ma pochváli ihlov v bruchu

bazalka1
12. máj 2020

@lienka.7 prosim ta a mala si aj epiduralku ci si rodila bez?

simuskaaa123
12. máj 2020

@mima12e ja som bola na malej a vtedy raky hustý hlien s prímesou krvi vypadol až na zem 🙈 týždeň po termíne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre