Som v 38. týždni a stále som hladná

23. nov 2022

Baby ja vás na kolenách prosím o nejakú radu lebo mám chuť sa už nezobudiť . Nejdem opisovať všetky neduhy končiaceho tehotenstva (38tt) ale ja som nonstop hladna ale tak hnusne vlci hlad ! Čokoľvek zjem , čokoľvek či je to výdatne zdravé jedlo , pečene kura s ryžou alebo blbosti typu kebab či McDonald , ja som o chvíľku hladna . Polievky detto . Mne už je zle z toho keď si predstavím stále do seba niečo hádzať ale ja jednoducho hladna nezaspim. Ako netehotnu má take kura alebo sprostý kebab zasýtili na cely deň , teraz ? Po polhodine nebiem že som jedla a musím niečo jesť znovu . Ja som už naozaj totálne zúfalá neviem co mám robiť prosím pomoc prosím . Ďakujem 🥺🥺🥺

dzulli1980
23. nov 2022

Však sa najedz ... kedy, keď nie teraz? ... raz budeš s láskou na toto obdobie spomínať 👍😉

mimi3008
23. nov 2022

No, mam ten isty problem, len s tym rozdielom, ze nie som tehotna😅ale dojcim...manzel sa mi smeje, ze mam pasomnicu, lebo pojem toho viac, nez on a pri vyske 167 cm mam 51 kg

daniela2202
23. nov 2022

Môže to byť hb pylori

autor
23. nov 2022

@dzulli1980 ďakujem si zlata , ale toto je hlad taký hnusný že ja sama už nechcem jesť lebo proste mi je zle z toho koľko všetkého do seba hádžem , ja mám normálne pocit že to mala je hladna že ja hladna niesom ale musím kvôli nej . Ja už fakt nevladzem toľko zrat , veď pôjdem rodiť 150 kilova 🥺🥺🥺🥺🥺

dzulli1980
23. nov 2022

Neviem teda, koľko si pribrala, ale napr. ja som bola pravý opak ... celé tehotenstvo som bola aktívna, neprežierala som sa a aj tak som pribrala 30 kg ... ako taký malý tuleň som bola ... vtedy, keď som mohla, som sa neprežierala, veď predsa nechcem moc pribrať atď. ... a veru banujem, lebo teraz sa legálne prežierať nemôžem, lebo je to hneď na mne vidieť 😉

roja01
23. nov 2022

@daniela2202 ja som sa docitala opak t.j., ze pri HP nie je jednym z priznakov hlad, ale naopak nechutenstvo.

7lenka11
24. nov 2022

ja som v 32tt a každú noc sa budím hladná, bez ohľadu na to, čo som jedla na večeru.. úplne bežne vstanem o 4tej-5tej a idem si dať prvé raňajky 🙈

kornelies
24. nov 2022

Tvoja vaha pred tehotenstvom a teraz?

jaskolka
24. nov 2022

Ja som bola v druhom tehotenstve od tretieho trimestra hladná tiež skoro stále. Bežne som o druhej v noci šla so robiť kakao, alebo rožok s nátierkou a podobne.
Cez deň som tiež jedla častejšie, aj keď to neboli nejaké extra množstvo, ale cca každú hodinu.
Pribrala som 8 kíl a dieťa tiež nebolo nijaký obor, normálne váha aj dĺžka, nič extra.
Netuším, kde sa ti všetko ukladalo, lebo ned v pôrodnici ostalo 10 kíl.
Čiže keď nejako extra nepriberas, alebo dieťa nie je veľmi veľké, nemáš cukrovku, tak by som veľmi neriešila jedlo
Môže to súvisieť aj s hormonmi, proste preto si viac hladná a po pôrode sa vrátiš do normálu. Pripadne, ak máš potom pocit ťažoby na žalúdku, , si vyberaj niečo také, ako cottage, syr, jogurt s ovocím,tvaroh, hrnček mlieka,ovsenu kašu, ja som často jedla napríklad napučanu pohánku,alebo burizony.

autor
24. nov 2022

Dievčatá , začala som na 78, dnes váha ukázala 103… z toho aj vysoký krvný tlak . Naozaj neviem ako vydržím ešte mesiac .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre