Som v 38. týždni a mala som zelený hlien

29. nov 2022

Ahojte, áno viem už milión tém. Ale v každej sa píše ze by mala byť do hneda alebo s prímesou krvi ci ružová. Som 38tt a 3 deň ide 1x za deň zo mňa po utreti hlien slabo zelený, ako normálny hlien žiadna iná farba. Nemám nádchu ani chorá niesom. Môže byť zátka aj takáto? Foto dávať nebudem 😅 ďakujem

autor
29. nov 2022

Taktiež už asi 5 dní mam hnačku aspoň 2x do dňa, no mam aj normálnu stolicu, blíži sa to už?

petuska09
29. nov 2022

Ahoj, racej by som išla k lekárovi. Ja som mala hnačky a zvracala som. Na 112 mi povedali že mám ísť na pohotovosť a tam mi spravili komplet vyšetrenie. A ten výtok nieje zátka, môže sa jednať o kvasinkovu infekciu.

barbora0308
29. nov 2022

Mozno ano, mozno nie.. 🙈 ked to je take individualne. Hlien aj zelenkavy som mala cele tehotenstvo, u mna to bolo iba hormonmi, vzdy sa to ale sledovalo, kedze to moze byt zapricinene aj bakteriami a to sa musi este vcas preliecit.

autor
29. nov 2022

Bola som u gyn včera a výtok mam cele tehu aj mykozu takže pravidelne užívam čipky na mykozu.
@petuska09 nezvraciam a ta hnačka je každé ráno už asi 5 mesiacov, len teraz par dni je to 2x denne.
Streptokoka som mala negatívneho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre