Som v 38. týždni a čakám na pôrod

jajusa85
18. jan 2021

Ahojte kocky, som 38 tt a cakam na porod. Mala ma uz cez 3200 gramov, zajtra poradna. Posledne dni uz takmer nic nerobim, len upracem domacnost a inak sa len povalujem, citam, kukam tv. Hrozne sa mi to vlecie. Nikam nechodim skrz tuto dobu sialenu. Vacsinu casu som sama, muz pracuje. Ako si kratite cas ? Hrozne sa mi to vlecie 🤣🤣

hederamonstera
18. jan 2021

Uzivaj si volny cas, kym mozes. Citaj si, pozeraj dokumenty, uc sa nieco o detoch a ich vyvoji, vyberaj oblecko pre male, ake hry sa mozes hrat s dietatom, navar si jedlo do mraznicky...

jaskolka
18. jan 2021

Oddychuj, kým to ide. Ja som posledne týždne absolútne nič už nerobila, ani nevládala, len v kresle lustila osemsmerovky. Čiže proste rob, čo ešte môžeš a chceš. Sú to posledné týždne, to už ti ubehne 🙂🙂

cookie29
18. jan 2021

Pospi si, vezmi si knizku, relaxuj, pusti si vanu ak mozes... kludne sa Ti moze stat, ze potom sa nezastavis... a budes lutovat tieto casy

mamusa34
18. jan 2021

@jajusa85 😄no paráda a ja som len na začiatku a ide ma roztrhnúť čo robiť 🤷aj tak by nebolo kam a ani s Kim . muž tiež stále preč do vecera

hederamonstera
18. jan 2021

@mamusa34 no tak si povedzte co by ine dali za to sa doma nudit 😄 napr ja

jajusa85
autor
18. jan 2021

@mamusa34 jaaaj no mne sa to vlieklo cele tehu, asi za to ze som bola doma na rizikovom. A teraz to je extrem. Este koniec roka ako tak usiel, vianoce, pripravy, pecenie, darceky, vyzdoba a tak. Ale teraaaaaz nic chrbat ma boli pri nicom moc nevydrzim. Len sa valam 🤣 odpocivam ale celyyy den to je na palicu nejsom zvyknuta na to a uz mi to je aj blbe nic nerobit 🤣

jajusa85
autor
18. jan 2021

@hederamonstera hej ale to by ta bavilo par dni a potom uz nie 🤣🤣 ver mi. Mne uz to je normalne blbee 🤣

jajusa85
autor
18. jan 2021

Som si objednala vlnu a haciky a skusim hackovanie 🤣🙈

jajusa85
autor
18. jan 2021

@cookie29 spim cez den kolko ide lebo v noci neviem spavat. To jedine mi z toho casu najviac ubera

hederamonstera
18. jan 2021

@jajusa85 ee, ja mam vela hobby...a tesila by som sa na babo, kedze sa nam uz nejaky ten rok nedari, a praca ma nebavi 🙂

janka_266
18. jan 2021

@jajusa85 spím 🤣 pozerám seriály, a dnes som sa pustila do veľkého upratovania 🤣

denden77
18. jan 2021

ja som vela citala a pozerala serialy.. teraz nemam cas precitat si ani casopis, ci pozriet tv noviny 🤣
oddychuj, spi do zasoby 😁

jajusa85
autor
18. jan 2021

@hederamonstera tiez mam vela hoby, len teraz uz je to narocne, hlavne skrz ten bolavy chrbat. Ale idem skusit to hackovanie 😁

nelca0510
18. jan 2021

@jajusa85 spi, spi, spi... Ja ľutujem, že som viac nespala, nakoľko som sa už vyše roka nevyspala.

mima1
18. jan 2021

Keby som mala ja tvoj problem jooooj to by bolo. Aj tie dva tyzdne co mas do porodu by som sa potesila 😂 vymenim dve deti za tvoju nudu

mamusa34
18. jan 2021

@jajusa85 ešte si uzi chvíľku nič nerobenia🤗tiež som rozmýšľala nad háčikom a vlnou ale či by mi to šlo
.asi by som to hodila po pár dňoch do skrine😄😄

jajusa85
autor
18. jan 2021

@mamusa34 uvidime, vyskusam zajtra to pride tak som sama zvedava 😅😅

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikapuggioni
19. jan 2021

@jajusa85 sme na tom podobne. Ja som v 39 tyzdni a tiež sa mi posledné dni vlečú. Ale zasa každý týždeň chodím aspoň na poradňu tak viem a vidím či sa pôrod rozbieha alebo nie 😅 minuly týždeň som mala na pasoch take kontrakcie že si má tam chceli nechať a dnes? Počas 35 kín dve malé kontrakcie 😂😂 takze vidím že ešte neni ten správny čas.
Ja najradšej si poskakujem na fitlopte, pozerám na nete veci ohľadom bábätiek ❤️ A oddychujem. Keďže keď sa mala narodí už nebude čas na oddych ☺️

babyttcirl
19. jan 2021

@jajusa85 ja som 37tt a tiez uz len čakám. Oddychujem, pozeram seriály a spim. Všetko mam hotové🙂

jajusa85
autor
21. jan 2021

@babyttcirl aj ja pripravene vsetko, uz len cakam 😅

babyttcirl
21. jan 2021

@jajusa85 a teda maly sa nikde este nechystá a ja naberam na váhe...a ty ako? Koľko si zatial pribrala?

jajusa85
autor
21. jan 2021

@babyttcirl ja som pribrala len 6 kil ale to zato ze som mala pres tehu 98 🤣🙈 takze zasoby boli. Poslednu hodinu je mala strasne diva kope vrti sa tak sledujem co tam stvara a uz zacinam stresovat 🙄

babyttcirl
21. jan 2021

@jajusa85 no tak som zvedava kedy ti to príde. Ja som mala pred tehu 68kg a 83🙄 takze zatial 15. Dúfam ze uz za 3tt to nebude mega horsie.

jajusa85
autor
21. jan 2021

@babyttcirl tak si drzme palce ja uz by som tiez nechcela pribrat 🤣 a idealne z porodnice o 15 kil lahsia hhh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre