Som v 37. týždni a termín pôrodu 8.9.2013

anicka246
23. aug 2013

Ahojte baby som v 37tt a dneska som bola posledný krát u svojho gynekológa, termín mi ale vypočítal na 8.9. čo viem že je asi len orientačne lebo podľa týždňov mám ešte 3 týždne času, na tie pásy do Roosveltky ma objednali až na 5.9. nieje to neskoro?? A ešte jedna otázka, aj na týchto pásoch sa dá urobiť fotka sona??? Vďaka

veruska1488
24. aug 2013

U nás to funguje tak,že od 36 tt sa chodí na pásy a na sono do nemocnici každý týždeň. Na pásoch ti fotku určite nebudú vedieť spraviť,nakoľko tam sa počúvajú ozvy a prietoky ďieťatka,ale opýtaj sa na sone a tam by to nemal byť problém 🙂

anicka246
autor
24. aug 2013

no ved práveže aj ja som si myslela že to tak bude... ale pred 2 týždňami ma sestrička objednala ešte k doktorovi môjmu, tam som bola včera a to som tak cca 37tt a vravím na tie pásy ma objednali až 5.9. takže nechápem...

hamca
24. aug 2013

@anicka246 tak sa skus ist opytat do nemocnice. Ja som bola u mojho dokiho poslednykrat v 36tt s tym, ze od buduceho tyzdna uz mam chodit do nemocnice. Tak som si dalsi tyzden zasla do nemocky na gynekologicku ambulanciu s tym, ze tam chcem rodit a normalne ma hned zobrali, urobili odozvy plodu a takto som tam chodila kazdy tyzden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre