Som v 37 týždni a mám hnedý výtok

ni_pe
4. máj 2012

Ahojte, som v 37tt, vcera som bola u Dr. na vysetreni, mam uplne skrateny krcok a pomalicky, ale v norme sa zacinam otvarat. Problem je ale v tom, ze doteraz som to nikdy nemala, ale po vcerajsku ako ma vysetril a prisla som domov, tak som nasla na nohavickach nieco ako hnedy vytok, taky hustejsi, gelovity, trosku som to mala aj vecer a dnes rano zasa, nerobi mi to ziadne problemy, len neviem, co to je, ci je to vytok, alebo mi odchadza zatka.... Nemala som to predtym, neviem, ci to mam teda spojit so vcerajsim vysetrenim. Nemate skusenosti? Dakujem za kazdy nazor.

janka9898
4. máj 2012

@ni_pe neboj sa je to vproiadku moze to byt z vysetrenia dr ked ta pozeral moze to trvat do 24hodin ak by to bola hlienova zatka mala by byt ( i ked nemusi) s pripesov krvi pripade ruzovkasta
neboj nic mas uz pekny tyzden trosku viac odychuj a tes sa ze drobcekje za chvilku u teba🙂

ni_pe
autor
4. máj 2012

@janka9898 dakujem krasne za radu, ... ide mi len o to, aby bol malinky v poriadku a zdravy 🙂

janka9898
4. máj 2012

@ni_pe neboj sa to bude:-ň

xenicka13
4. máj 2012

ja som mala zatku ako husty vajecny bielok s primesou krvy ale rodila som az za 2 tyzdne a pri druhom babu za 2 dni takze je to rozne

nibiru
4. máj 2012

ahoj ja som to mala na druhej poradni v nemicnici tiez v 37tt je to z vyšetrenia hlienova zakta mi odyšla tyžden na to bol to husty priesvitny gelovitovodovy vytok zo žilkami krvy a odchadzala mi 2 dni na druhy den mi odtiekla aj plodobva voda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre