Som v 37. týždni + 1 deň a som otvorená na 2 cm

lele1310
21. nov 2021

Ahojte, prosím vás som 37+1tt a so. Otvorená na 2cm občas bolesti v krizoch a v podbrušku doteraz väčšinou večer dnes už aj ráno ale len také minimálne. Stvrdnutr bruško, aktívne pohyby. Začína mi pôrod? Alebo koľko dní od týchto príznakov ste začali rodiť? Ďakujem za každú radu ❤️

ivka21
21. nov 2021

@lele1310 ja som v takom týždni bola na 5cm a porodila som do 3 dní. Ale ono to je individuálne. Inak pôrod takmer bez bolesti do nemocky som prišla rodiť na 7 cm. Ani som o tom nevedela len mi tvrdlo brucho žiadna bolesť.

lele1310
autor
21. nov 2021

@ivka21 ved toho sa bojím som síce 3 rodička ale prvé 2 porodí som mala iné 😃a otvorila som sa až pri samotných pôrodoch 😃 pri tomto som už teraz 😃a bojím sa ze nebudem vedieť ani kedy 😃

lele1310
autor
21. nov 2021

@ivka21 ani mi veľmi neberie jest len vodu a také blbosti ako piškóty a jagurty ovocie 😃

sabbub
21. nov 2021

@lele1310 Nebojte, ja som pri oboch deťoch bola otvorená už skôr, odporučili len kľúdovy režim, prvé som porodila po termíne pár dni, druhé mi vyvolávali, takze určite to je veľmi individuálne 🙂hlavne oddychujte, a zbytočne sa nenamahajte 🙂 držím palce

lele1310
autor
21. nov 2021

@sabbub ďakujem 🙂 tak mne to nejako prestáva a znova začína takže asi sa začína pomalí pôrod 🙂posli Koch som už mala skôr 🙂

ivka21
22. nov 2021

@lele1310 no veru ja by som porodila doma po príchode do nemocnice za 1,5 h. Našťastie som mala app že kontrakcie a zapisovala som si. A žiadne bolesti ale každé 3 min kontrakcie a mi napísalo ze je čas ísť do nemocnice. Skus si stiahnuť app budeš aspoň vedieť. Ja by som už po tomto pôrode neriskovala 🙂

lele1310
autor
23. nov 2021

@ivka21 ďakujem už som si stiahla zatiaľ sa nič nedeje ale bolesti mávam už to očakávam už len páru dní do termínu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre