Som v 36 týždni a už 2 týždne som nepribrala

onga1312
29. júl 2012

som v 36tt a už 2 tyždne som nepribrala možete mi povedat či vlastne babenko pribera aj ked ja ne?dakujem vam

sisaha
29. júl 2012

@onga1312 žena uz posledny mesiac pred porodom nepribera...Dieta vsak ano..

pickwick
29. júl 2012

@onga1312 ani ja som posledne 2 mesiace nepriberala,obe deti boli zdrave a vazili vyse 3 kg

jenny6
29. júl 2012

Neboj, ja som tiež nepriberala od 5 mesiaca veľa. Tak som sa snažila jesť väčšie porcie a aj tak nič.. Som sa trocha bála, no bábo je ok a tak si hovorím, že má všetko čo potrebuje 🙂 To priberanie je naozaj individuálne. Na jednej stránke písali, v tomto týždni prestanete priberať. A ja som naopak pribrala 2 kila za 2 týždne- môj rekord 😀 Ak cítiš pohyby, tak priberanie by som vôbec neriešila 😉

emkab
29. júl 2012

@onga1312 Pokial je vsetko ostatne ok (pohyby atd), tak sa nemusis bat. Ak si aj nepribrala, tak babo si berie ziviny z tvojho tela a okrem toho od 36tt sa tusim chodi na poradnu uz kazdy tyzden, tak sa spytat lekara, aby si bola kludnejsia, ale podla mna sa bat nemusis 😉

moncicip
29. júl 2012

@onga1312 Ako uz pisali ostatne, posledny mesiac sa vacsinou nepribera, ja som tiez nepribrala.

betuska22
29. júl 2012

Ahoj ja mám2 detičky a som celé tehu iba chudla pri prvom 10 kg pri druhom7kg. A doky mi povedal že ked babo rastie tak ako má že to je v poriadku že ono si berie živiny zo mňa . A potom asi v 34 tt. Som dá vrátila na pôvodnú. Váhu ako pred tehu a viac som nepribrala. A deti vážili takto adamko 3,64kg a betka 3,00kg

onga1312
autor
29. júl 2012

dakujem vam za skusenosti 😉 len od vcera ma zacalo prehanat tak snad to neni zle znamenie 😒

davija
29. júl 2012

@onga1312 Ja som v 8. a 9. mesiaci dokonca chudla (necele 2kg), a dcéra mala porodnu vahu 3,700 kg. Po porode som bola chudsia ako pred otehotnenim. 🙂

holubica2
29. júl 2012

ahoj, ja som na zaciatku schudla ,lebo mi bolo zle nevolnosti. po 5 mesiaci som troska nabrala,ale po siednom som tak rapidne pribrala .az az.pribrala som do kopy 20 kil. ale maly vazil 2,67kg.a ostatne kila ostali na mne. no ked sa necitis dobre tak radsej chod k lekarovi🙂 🙂

stakat
29. júl 2012

@onga1312 Neboj, ja som počas tehu schudla 4 kg a nepribrala som ani gram. Malý bol OK, všetko potrebné si bral z mojich telových zásob 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre