Som v 36. týždni a bábo je o 10 dní väčšie

3. dec 2020

Ahojte, prosím od ktorého týždňa ak by som začala rodiť/skracovať sa krcok a otvárať sa si ma nenechajú v nemocnici, poprípade nechajú už normálne porodiť... Dnes som 35+4tt, ale babo je celý čas reálne o 10 dní väčšie. Vôbec sa v tom nevyznám ako prvorodicka... Poslickovia už začali, krcok mam mäkký, skrátený, otvorená na špic prsta už vyše týždňa. Ďakujem za každú radu

sonnenshein
3. dec 2020

Ahoj, ja som na spic prsta bola otvorena od cca 35tt, rodila som 41+0tt. Prist to moze kedykolvek od teraz az do 42+0tt...

bagre
3. dec 2020

Poslíčkovia sú ok, skutočné kontrakcie nemusia prísť ešte 2-3-4 týždne... v nemocke si ťa nechajú keď začneš reálne rodiť (pravidelné kontrakcie, odtečená plodová voda, prípadne ak by sa ti niečo iné nezdalo a pri kontrole sa zistí že si napr.otvorená na 3...) všetko predtým znamená, že sa len telo pomaličky pripravuje

bagre
3. dec 2020

Tvoj stav a nález je úplne v poriadku. Ak by si naozaj rodila, tak si ťa nechajú v nemocke aj v 32tt. Takže sa netreba báť 😉, ešte pár dní potiahnete 😊

vikisukik
3. dec 2020

Presne ako napisala bagre, doktori by uz videli, keby si isla rodit a nechali by si ta v nemocnici. Takze ziadny stres a hlavne v klude, moze to byt este par dni

autor
3. dec 2020

Ďakujem baby ukludnili ste ma 🙂 v utorok mam poradňu tak som zvedavá co povedia, zatiaľ sa budem šetriť 🙂 malé už má cez 3kg tak snáď aj keby príde na svet už by bolo všetko okj 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre