Som v 35. týždni a som otvorená na 1 cm

3. dec 2021

Bože ženy pomoc 🤦🏻‍♀️😂😂😂 dnes 35tt my ma 2580g 53 CM ..otvorená na 1 CM, hlavička nalieha.
Ja som taká ubolena všetko má boli tlačí zo spodu. Už by som porodila .. naše druhé bábätko e katastrofálne tehotenstvo 😄😄😄😄👻
Myslíte že porodim čo chvíľa či ešte vydrží toto moje dieťa .. a je to na ňom ze kedy. Raz mi zle, potom zima , potom únava bolesti k tomu sa s malým od rána do večera muž v práci. Domácnosť však viete vďaka za rady 👌🙂

borka168
3. dec 2021

No to nikto nevie, môže to byť o týždeň a môžeš ešte aj prenasat🙈

autor
3. dec 2021

@borka168 no zbohom 🤦🏻‍♀️😁😁

nika23t
3. dec 2021

Od 25 tt som na 1cm otvorena, krcok si tiež robil, čo chcel, malá som prísny kludovy režim kvôli riziku predčasného pôrodu. Dnes začínam 38 tt, prvá poradna v nemocnici za mnou a Dr mi povedala, že určite sa o týždeň vidíme na druhej. A to mi môj dr celý čas tvrdil, že len nech vydržíme do 34 tt. Takže je to individuálne u každej z nás. Ale hovorím si, že každý týždeň je prínos pre bábätko. A je to moje tretie tehot., prvé dve som prebehla ani neviem ako, a teraz sa neviem dočkať konca...

luci_ba
3. dec 2021

Ja som už asi 2 týždne na 1 cm, som 37tt. Od polky tehu mi hrozil predčasný pôrod, a minule zažartoval doktor že aby som ešte neprenašala 😁🤪

lilly2303
3. dec 2021

Ja som bola otvorená na 1 prst od 30 tt s tým že hlavička naliehala, dole ma tlačil ako keby už chcel každú chvíľu vypadnúť, ledva som chodila lebo mi ten tlak bol strašne nepríjemný a porodila som 39+4

dzejsik
3. dec 2021

ja som bola ako ty od 35tt otvorena aj pocitovo dole ubolena, poslicky od 36 vkuse, narodil sa 37+4 a vcelku velky s mierami 56cm a 3650g 😁

marianna_peskova
3. dec 2021

V prvom tehotenstve som sa otvárala od 34. týždňa o jeden centimeter viac týždeň čo týždeň. Porodila som až v 39. týždni bez vyvolania.

autor
3. dec 2021

@nika23t boze toto 🤦🏻‍♀️ že nejako dlho to trvá toto moje druhé tehotenstvo 🤣🤣🤣🤣🤣

autor
3. dec 2021

@luci_ba no tiež tak, sme boli aj na stimuláciu pľúc ležali sme , a teraz toto no mňa šľak trafí fakt 🤣🤣🤣🤣

autor
3. dec 2021

@dzejsik kriste aký dlhý ma nestraste veď to nedám 🤣🤣 taký dlhú hlistu porodiť 🤣🤣 prvý mal 3750g 50cm 🤣🤣🤣

luci_ba
3. dec 2021

hlistu 🤭🤣🤣

zanajana
3. dec 2021

Na 2 cm od cca 35tt, nepamätám si už úplne presne, pôrod som mala nakoniec vyvolávaný v 40tt +2 a skončil akútnou sekciou, lebo mimo iného som po 3 vyvolávačkach a x hodinách šialených kontrakcií bola otvorená stále len na 4 cm.

autor
5. dec 2021

@luci_ba 😁😁😂😁😂😁😂😁😂😁😂😁😂😁😁😂😁😐

autor
5. dec 2021

@zanajana sa mi zdá že začnem skákať na fit lopte 😁😁😁😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre