Som v 30 týždni a v pošve cítim chvíľkové pichnutia

mimuska123_
14. feb 2012

som v 30tom tt...moje prve tehotenstvo, a dole v posve zacinam citit ako take pichnutie chvilkove....mozu to byt tí poslickovia?

zuzikak
15. feb 2012

poslickovia byvaju skor krcovite stahy alebo obcasne tvrdnutie bruska. Ale zbehni k lekarovi, mozno ti chyba len magnezium a klud na lozku (aby si si troska pooddychovala).

natuska999
15. feb 2012

@mimuska123_ Ahoj mimuska,som taktiez v 30. tyzdni a sem tam tie pichnutia pocitujem aj ja no tiez neviem o co ide ale nerobim z toho vobec ziadnu dilemmu urcite je to len kopnutie malinkej na nespravne miesto. 🙂

adlani
16. feb 2012

aj ja to obcas mavam a pomaha mi ked si dam magnezium...

mimuska123_
autor
16. feb 2012

no doktorka povedala, ze je to vsetko v poriadku popozerala zdola aj sono...a vyzera byt vsetko ok..za dva tyzdne pribral maly priblizne o 0,5 kila, a uz sa aj otocil hlavickou dolu 🙂

boka79
16. feb 2012

Ahoj, ja som to mala obe tehotenstva, a vzdy bolo vsetko ok, sor som mala pocit, ze to sposobovala hlavicka babatka, ked sa pohol, vzdy ma to pichlo, ked som citila v podbrusku aj pohyb. 🙂 Myslim, ze by to nemalo byt nic zle

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre