Som v 30 týždni a som trochu otvorená. Čo s pohlavným stykom?

mimkaza
28. feb 2012

Ahojte, v 30tt som trochu uz otvorena, takze sme s partnerom uz dlhsie nemali pohlavny styk. Neviete mi poradit ci to tak bude musiet byt uz do konca tehotenstva?

happy8051
28. feb 2012

@mimkaza ano jasne, az dokonca. ja cakam druhe dieta a ani pri prvom, ani teraz som nemala sex ani raz a viem, ze ani nebudem mat 🙂. treba vydrzat

tamichloe
28. feb 2012

veru presne tak,nesmieš,ja som takto mala aj pri prvom,aj druhom tehu,aj tretom cely čas...keby maš pohlavny styk vyvolaš si predčasný porod..a ohrozíš dietatko ☹

zu2za3na
1. mar 2012

a to ti doktor nepovedal, že žiadny pohlavný styk??? 😨

anjelicek26
1. mar 2012

@mimkaza - no ak si otvorena, hrozi ti pri pohlavnom styku infekcia (ochranne ph posvy je v tehu takmer na nule), s tym spojene skalenie plodovej vody a ine "zazraky", takze ak pohlavny styk, tak velmi opatrne a kondom je absolutna nutnost. Ja osobne by som to aspon do 37.tt neriskovala, potom je to uz fuk, kedy sa babo narodi.

traktor
1. mar 2012

vydrzat do casu, kym uz nebude vadit, ze dietatko sa môze narodit..netreba riskovat, môzes si otvarat viac , môzes si vyvolat predcasny pôrod..teraz sa setri, oddychuj, nedvihaj tazke veci..

jabadaba
1. mar 2012

ziaden sex. Smola. Nechces riskovat komplikacie, ze nie?

andrealisy
1. mar 2012

tiez si myslim ze lekar by Ti mal povedat ze nie.....ja som mala nizko polozenu placentu, povedali mi to v 20tt a odvtedy ziaden sex!

cicimon
1. mar 2012

tak ono ked su akekolvek komplikacie vratanie predcasneho otvarania tak clovek by na sex nemal ani mysliet..

koniarova
1. mar 2012

@mimkaza A lekára máš načo? Treba sa v prvom rade tam pýtať. 😉 😉 😉

sue250
1. mar 2012

ja som nemohla sexovat od 16tt)))))))))))))))))) lekarka mi povedala ze su aj ine sposoby))))))))))))))))))) musite vydrzat ☹

d.j.
1. mar 2012

@mimkaza pripajam sa, pri prvom tehu sme sex nemohli mat od zaciatku, teraz som v 24tt ale mame velmi striedmo, kedze pri prvom som bola aj hospitalizovana pre hroziaci predcasny porod a teraz to riskovat nebudem.
ale treba si davat pozor, akurat som citala ze aj pri masazi prs mozes vyvolat kontrakcie a tym predcasny porod. vydrzat vydrzat vydrzat 😉

mimkaza
autor
2. mar 2012

nie gynekolog sa o tom nezmienil. ja som to zobrala automaticky ze nemoze byt sex, ale je to dlha doba 3 mesiace, riskovat vsak nebudem. Mozno az v tom 36tt 🙂) ak bude vsetko v poriadku.

barinkova
2. feb 2013

pozri sa ja ti to poviem polopatne,sexovat mozes/te aj potom to vam neujde ale u mna by bolo dieta prvorade potom az sex.takze nehrozi,

didi44
2. feb 2013

@mimkaza ..nestresuj sa...prvoradé je dieťa a skutočnosť, aby si ho čo najdlhšie uschovala v brušku..no a našťastie má žena 3 otvory a ak sa posnažíš aj partner si myslím bude spokojný... 🙂

enya00
2. feb 2013

urcite nie,ja som sa tiez otvarala a porodila som v 33tt,a spavaj tak ze si podlozis madrac pod nohami do vysky aspon 40cm a vela oddychuj....partner to bude musiet nejako vydrzat,ved ruky ma zdrave 😀

zu2za3na
17. feb 2014

@didi44 no neviem si predstavit analny sex v tehotenstve vo vysokom stadiu...u vas chlapov je vsetko tak jednoduche a samozrejme

sis789
12. sep 2018
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

@zu2za3na zvládla som to a som tu 🙂

ankare
12. sep 2018

Teraz sex urcite nie! Drz sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre