Som v 30. týždni a dnes necítim vôbec pohyby

16. sep 2022

Ženy,stalo sa aj vám,ze ste necítili niekedy aj celý deň pohyby bábätka?

simonah73
16. sep 2022

je len 10 hodin rano. mozno spi. ja som vzdy skusala tak, ze som si lahla na chrbat na gauc, a stuchala som si do brucha, kym sa nepohla.

simbatko
16. sep 2022

Ak nebudes dlhšie cítiť...radšej bež do nemocnice...ale verím že je všetko ok🙏🙏🙏🙏len spinká drobček ❤️

janickacrazy
16. sep 2022

skús si dať čokoládu, to by ho vraj malo prebrať

vani190493
16. sep 2022

Ja som cítila každý druhý deň akoby v cca 28. Tyzdni
Ako píšu hore, spinka a tak treba cukor na energiu. 😉

ivanka0603
16. sep 2022

Daj si niečo sladké 😉

salonka77
16. sep 2022

Sladké u mňa vždy zaberá alebo niečo studené, napríklad nanuk. Hneď sa mrví malinká. 🤗

aliaray1
16. sep 2022

Ano stalo a najskor som si dala poriadne sladke, nasledne studenu vodu s ladom, nanuk a ked stale nic, frcala som na gyndu na sono.

derdia
16. sep 2022

Cukrik a hned sa ti zobudi😊😊😊

amelia89
16. sep 2022

ja som citila vzdy pohyby ked som si lahla, v 32tt som necitila ako zvycajne. nepomahlo lahnut si, ani studena voda (sladke nie mala som diabetes) isla som radsej dat pozriet babatko - lekar mi povedal ze vzdy radaej prist, bolo vsetko ok ale povedal mi ze je v priecnej polohe a horsie sa mu uz hybalo

deti95060810
16. sep 2022

ja som prvé bábo necítila aj mesiac. Kým iné žienky rozprávali ako ich detičky hrajú futbal, tak ja som pozerala že o čom to rozprávajú..
Aj ku koncu tehu sa hýbal len kedy tedy...
Pediatr. povedala že už dávno nevidela tak lenivé bábo ...

kiki68
16. sep 2022

Nieco velmi sladke vypit, skus menit polohy na gauci, skus nejaky zvuk. Napr priamociara pilka, to nas zacal total kopat. Keby je nejako ticho stale tak ihned do nemocky.

jazula
16. sep 2022

Mne sladké vôbec nefungovalo, ale zabralo napríklad zasvietiť si baterkou na brucho niekde naboku. Alebo pustiť hlasnejšie hudbu, to sa hneď začala vrtieť 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre