Som v 29. týždni a krčok mám 23 mm

kukurica11
10. feb 2016

ahojte baby som v 29tyzdni dnes na poradni mi zistili ze mam rozšírené hrdlo maternice a krcok ma 23mm cervix score mam napisane 5 ale branka je zavreta gynekologicka mi predpisala iba magnezium ... mam sa bat?

domca32
10. feb 2016

@kukurica11 nie,nemusis sa bat,len si poctivo dsvaj to magnesium,ako ti predpisala doktorka 🙂

kukurica11
autor
10. feb 2016

@domca32 dakujem ☺

domca32
10. feb 2016

@kukurica11 to magnezium Ti ma pomoct stiahnut ten krcok..ak to budes brat poctivo,tak pri najblizsej kontrole ta lekarka informuje,ci sa to zlepsilo,alebo to ostalo tak,ako to je teraz 🙂 ja som brala magnezium od 20tt az do konca tehotenstva,dokonca mu hrozil predcasny porod a nakoniec som este aj pretahovala 🙂

lulistek
10. feb 2016

@kukurica11 a ake magnezium mas? povedala ti preco sa mozes otvarat?

kukurica11
autor
10. feb 2016

@lulistek magnosolv sumive a vraj je to z nepreliecenej infekcie mam vraj kvasinky este k tomu

lulistek
10. feb 2016

@kukurica11 a na to ti nedal ziadne lieky?? Ja som mala krcok 34mm a dostala som dvoje antibiotika na infekciu a magnezium a kludovy rezim. Ten kludovy rezim je najdolezitejsi. I ked ja som na RD a neda sa to, ale na nase pomery sme to zvladli. Som sice len v 31tt ale vysledky sa mi zlepsili ale treba oddychovat a magnezko a k tomu B6, dovtedy mi to ani nezaberalo

kukurica11
autor
10. feb 2016

@lulistek ano nejaky macmiror mi predpisala ale az dnes tak idem aj ja dat kludovy rezim a snad bude vsetko ok ☺

lavinis
10. feb 2016

@kukurica11 ja som mala tiez tak 2,5-2,3mm a mala som prisny kludovy rezim az do porodu, dali sme to do 35tt. Magnezium som nebrala, ale progesteron.

susi111
10. feb 2016

ja som mala krčok od 22tt 2cm, doktor mi dal také lieky ako protazin a ešte nejaký silný liek a magnezium, nebrala som z toho nič ked som si prečítala čo su to za lieky, ostala som PN až do pôrodu a vydržala som ležať do 38tt 🙂 Takže ľahnúť, podložiť matrac vankúšmi a ležať a ležať

takatakasom
10. feb 2016

Ja som mala rovnaky nalez. Brala som magnézium a po robote som musela doma lezat. Aj tak ma nakoniec hospitalizovali. Ležala som v špitali skoro 2 mesiace a dostavala magneziove infuzie 3x denne. Pustili ma v 36tt a vydrzala som do 39tt.

agiagi
10. feb 2016
Používateľ agiagi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agiagi.

hlavne sa neboj sa nestresuj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre