Som deň po termíne a mám bolesť ladviny

milka1978
11. nov 2012

Ahojte tehulky .... od včera obeda ma bolí ľadvina na ľavej strane ... buď ma do nej pichne alebo ma pobolieva ..... môže byť, že mi na nej drobec leží? alebo som na ňu prechladla? .... no na druhej strane prechladnutá byť nemôžem, pretože som stále doma ... chodím iba so synom do škôlky a to je všetko ... pritom sa dosť naobliekavam .... skúste poradiť niečo .... mám deň po termíne a pijem urologický čaj, z ktorého chodím každých 5 min. na WC 😀

lussy83
11. nov 2012

no kocka asi ti to robi aj ten termin ale najskor si prechladla pretoze ja mam momentalne to iste.. 😒

milka1978
autor
11. nov 2012

@lussy83 tak to dúfam, že nie ..... lebo si neviem predstaviť ako budem s boľavou ľadvinou rodiť 😒

lussy83
11. nov 2012

@milka1978 no urychlene to ries pretoze hento naozaj nie je sranda..ja som uz poamly v 23tom tyzdni a je to zazitok uz teraz a nei este ty..ja by som povedala ze je to prave to ze si prechladla tak radsej pobez rychlo na pohotovost a asi si ta tam aj tak nechaju radsej ako by sa malo babetku nieco stat..aj ja by osm mala ist do nemocnice kvoli tomu ale odmietam pokial sa mi da..no u teba to nie je taka "sranda"ako u mna kedze uz mas rodit..moja rada znie ries to este dneska..minimalne budes pokojnejsia ak to nie je ono.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre